فهرست
ایتوربه: به رم آمدم زیرا هیچ تماسی با یوونتوس نداشتم
ایتوربه: به رم آمدم زیرا هیچ تماسی با یوونتوس نداشتم

ایتوربه: به رم آمدم زیرا هیچ تماسی با یوونتوس نداشتم

آی اسپورت- خوان ایتوربه، خرید جدید رم، اعلام کرد که علی رغم شایعات، او هیچ تماسی با باشگاه یوونتوس نداشته و به همین دلیل به جالوروسی پیوست.

پیش از این که آنتونیه کونته یوونتوس را ترک کند، به نظر می رسید که بیانکونری جدی ترین مشتری این هافبک آرژانتینی است، اما ورونا این ستاره جوان را در ازای 22 میلیون یورو به رم فروخت.

روز جمعه در جلسه معارفه وی، وقتی از او درباره تماسش با یوونتوس پرسیدند، پاسخ داد:\" صادقانه بگویم، من با خانواده ام در تعطیلات بودم.

 چیزی درباره نقل و انتقالات نمی دانستم.سه روز پیش برگشتم.مدیر برنامه هایم گفت که این پیشنهاد را دارم و ما قرارداد را امضا کردیم.قانع کردن ورونا ساده نبود، اما رم به سختی این کار را انجام داد. اما من هیچ چیزی از احتمال پیوستنم به یوونتوس نمی دانستم.\"

ایتوربه همچنین از علاقه اش برای بازی کردن در کنار توتی و کمک به رم برای قهرمانی در رقابت های فصل آینده صحبت کرد و گفت:\" در چنین تیم فشرده ای باید سخت تمرین کنم تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنم.من اینجا هستم تا یاد بگیرم.من هنوز یک بازیکن جوان هستم، اما مطمئنم که از رودی گارسیا چیزهای زیادی را خواهم آموخت.

بازی کردن در کنار فرانچسکو توتی که در این باشگاه مهمترین بازیکن و یک سمبل است، هیجان انگیز خواهد بود.می خواهم همانطور که از لوکا تونی در ورونا چیزهای زیادی آموختم، از توتی نیز یاد بگیرم. همه تیم ها می خواهند لیگ را ببرند.ما یک تیم مدعی هستیم و همه تلاشمان را خواهیم کرد و امیدوارم که فصل خوبی داشته باشیم.\"

 

ایتوربه با زدن 8 گل در 33 بازی سری A عملکرد متوسطی داشت.ورونا به رده دهم جدول رسید. بعد از اشلی کول و صالح اوکان، او سومین خرید باشگاه رم در بازار نقل و انتقالات است.

     
آی اسپورت
2014-07-19 00:53:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر