فهرست
احتمال پیوستن روبینیو به اورلاندو سیتی
احتمال پیوستن روبینیو به اورلاندو سیتی

احتمال پیوستن روبینیو به اورلاندو سیتی

آی اسپورت- مدیربرنامه های روبینیو، مهاجم برزیلی میلان، اعلام کرد که این بازیکن ممکن است مانند کاکا، راهی باشگاه آمریکایی اورلاندو سیتی شود.

آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان،  هفته پیش اعلام کرد که در حال مذاکره با اورلاندوسیتی بر سر انتقال این بازیکن برزیلی هستند و احتمال توافق وجود دارد.

پیش از این کاکا با این باشگاه فلوریدایی برای فصل آینده به توافق رسیده و قرار است پس از 6 ماه حضور به صورت قرضی در سائوپائولو راهی اورلاندو شود.و اکنون مدیر برنامه های روبینیو فاش کرده است که او نیز احتمالا به صورت قرضی یا دائمی به این باشگاه خواهد پیوست

ماریسا راموس به گلوبه اسپورته گفت:\"آدریانو گالیانی تایید کرده که پیشنهادی رسمی از اورلاندو سیتی وجود دارد. دو طرف در حال مذاکره هستند.اگر این قرارداد اتفاق بیفتد، احتمال حضور 6 ماهه روبینیو در برزیل وجود دارد.او نمی تواند 6 ماه بدون باشگاه بماند.

قرارداد او با میلان در سال 2016 به پایان خواهد رسید و مذاکرت در مراحل ابتدایی است.او می تواند به اورلاندو سیتی قرض داده یا حتی فروخته شود.ما به پیشنهادات گوش می دهیم و تصمیم نهایی خود را می گیریم.\"

روبینیوی 30 ساله در سال 2010، در ازای 18 میلیون یورو از منچستر سیتی به میلان پیوست. اما در دوفصل اخیرش چندان فرصت حضور در ترکیب اصلی روسونری را به دست نیاورد.

     
آی اسپورت
2014-07-19 01:16:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر