فهرست
ادعای استقلال؛ جباری باید تمرین می‎کرد!
ادعای استقلال؛ جباری باید تمرین می‎کرد!

ادعای استقلال؛ جباری باید تمرین می‎کرد!

آی اسپورت – مشکل مجتبی جباری با استقلال نه تنها در حال حل شدن نیست بلکه به نظر می‎رسد با رونمایی از چند نامه و پیامک، این جنجال وارد فاز تازه‎ای شده است. مدیران باشگاه استقلال تصویر نامه‎ای را که در آن از جباری خواسته شده تا به کمیته انضباطی مراجعه کند منتشر کرده است و جباری هم در پاسخ از پیامک پندار توفیقی که در آن از جباری خواسته به جای شرکت در تمرین به دفتر باشگاه مراجعه کند خبر داده.

به دنبال این افشاگری‎ها، رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال هم از جباری به دلیل این که با یک پیامک، از حضور در تمرین خودداری کرده انتقاد کرده و مدعی شده که او باید 2 یا 3 روز بر سر تمرینات حاضر می‎شد تا و اگر اجازه تمرین به او نمی‎دادند، می‎توانست زمین تمرین را ترک کند! رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال همچنین حرکت جباری را غیرحرفه‎ای دانسته است. البته ایشان درباره حرفه‎ای یا غیرحرفه‎ای بودن رفتار باشگاه استقلال در قبال جباری توضیحی نداده است.

استقلالی‎ها مدعی‎‌اند که مجتبی جباری از نظر بدنی مشکل دارد و پرونده پزشکی او باید تایید شود تا بتواند به تیم برگردد. هنوز مشخص نیست با چنین وضعیتی چرا با جباری قرارداد دو ساله امضا شد و با همین وضعیت او در چند بازی هم برای استقلال به میدان رفت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-12 18:57:00
نظر دهید

۱ نظر
ننگ به مدیران
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۸
تموم کنید این بازی مسخره رو و اسطوره ما رو برگردونید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر