فهرست
پیشنهاد ویژه سپاهان به منشا
پیشنهاد ویژه سپاهان به منشا

پیشنهاد ویژه سپاهان به منشا

آی اسپورت – در شرایطی که گفته می شود گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پیکان با پرسپولیس برای فصل آینده به توافق رسیده و حتی با این تیم قرارداد داخلی بسته( ادعایی که مدیران پیکان آن را قبول ندارند) حالا از یک تیم جدید به عنوان مقصد احتمالی منشا نام برده می شود.
به نوشته سایت خبرورزشی، سپاهانی‌ها که با خبر شده‌اند منشا با پرسپولیس قرارداد داخلی بسته است به این بازیکن 100 هزار یورو بیشتر از مبلغ توافقی او با پرسپولیس، پیشنهاد داده‌اند. پیشنهاد سپاهانی اگرچه منشا را وسوسه کرده است اما این بازیکن بسیار علاقمند است در تهران و پرسپولیس فوتبالش را ادامه دهد. البته اگر حضور احتمالی او در پرسپولیس منتفی شود احتمال رفتن او به اصفهان وجود دارد.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-04-21 12:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۰۶
باز سپاهان دو سال نتیجه نگرفت با پولهای کثیف به فوتبال حمله ور شد! یادمون نمیره که بلبشوی نجومی شدن قیمت بازیکنان رو اول از همه جناب ساکت دغلکار راه انداخت بعد فتل شوالیه و بعدش هم رویانیان نادان!
موراتا
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
ناقابل چهارصد میلیون بیشتر! واسه پرسپولیس باید با جون کندن و سامانه ی هواداری ریال ریال پول جمع کنه واسه سپاهان پول علف خرسه
۶
No One
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
سپاهان حق داره
بالاخره به جوری باید جواب توقعات هوادارن میلیونیشُ بده !
خدا به خیر کنه...
۲
FC TAJ 44
يكشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
امسال پرسپولیس هیچ رقیبب نداشت . استقلال و سپاهان و ذوب اهن در حال پوست اندازی بودن واسه همین هم پرسپولیس قهرمان شد البته ک تیم خوبی هم بودن...ولی سال دیگه هم تاج قوی میشه...هم سواهان سپاهان سابق میشه و هم ذوب اهن عالی.پرسپولیس هم ک عالیه...سال دیگه لیگ فوق العادس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر