فهرست
انتقاد میهایلوویچ: ماشین لباس‌شویی همانجاست!
انتقاد میهایلوویچ: ماشین لباس‌شویی همانجاست!

انتقاد میهایلوویچ: ماشین لباس‌شویی همانجاست!

آی‌اسپورت- انگار باشگاه تورینو باید نام مهاجم خود، مکسی لوپس را در فهرست بازیکنان مازادش قرار دهد و دلیل آن هم انتقاد دوباره سینیشا میهایلوویچ، سرمربی تیم از این بازیکن آرژانتینی به دلیل اضافه وزن اوست. میهایلوویچ در تابستان یک بار موضع گیری جالبی درباره اضافه وزن میهایلوویچ انجام داد و در مورد اضافه وزن او گفت: لوپس طوری حرکت می‌کند که انگار همیشه دارد یک ماشین لباسشویی را حمل می‌کند. مهاجم 32 ساله تورینو در این فصل در تمامی رقابت‌ها تنها 10 بازی انجام داده و فقط یک گل زده که آن در جام حذفی ایتالیا بوده.

تورینو امروز در هفته بیست‌و‌یکم سری A میزبان بولونیا است و با اینکه مهاجم اصلی‌اش آندره‌آ بلوتی، از حضور در این بازی محروم است، میهایلوویچ باز هم تصمیم ندارد به مکسی لوپس اعتماد کند. او در پاسخ به این سؤال که چرا مهاجم آرژانتینی‌اش را در ترکیب قرار نداده است، به خبرنگاران گفت: به خاطر اینکه ماشین لباسشویی هنوز همان جاست.

با بی‌اعتمادی که میهایلوویچ به مکسی لوپس نشان می‌دهد، خروج این بازیکن آرژانتینی در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه محتمل به نظر می‌رسد اما نه فقط لوپس بلکه خوسف مارتینس هم دیگر بازیکن تورینو است که در آستانه خروج از این تیم قرار دارد.

     
آی اسپورت
2017-01-22 16:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر