فهرست
سئوالی که ذهن هواداران فولام را مشغول کرده / اشکان مهم تر است یا 5 میلیون پوند؟
سئوالی که ذهن هواداران فولام را مشغول کرده / اشکان مهم تر است یا 5 میلیون پوند؟

سئوالی که ذهن هواداران فولام را مشغول کرده / اشکان مهم تر است یا 5 میلیون پوند؟

آی اسپورت - روزی که فولام به دسته اول فوتبال انگلیس سقوط کرد هواداران این تیم می دانستند که بعید است فصل آینده اشکان دژاگه را در پیراهن محبوبشان ببینند.

اشکان که بعد از حضور فلیکس ماگات در فوتبال جزیره تبدیل به یکی از مهره های کلیدی فولام شده بود به واسطه حضور در جام جهانی قطعا پیشنهادات خوبی دریافت می کرد و حاضر به همراهی فولام در لیگ یک نمی شد. خود اشکان هم در زمان برگزاری جام جهانی اعلام کرد که اگر چه فولام را دوست دارد اما با سقوط این تیم، شرایط عوض شده  و او می خواهد در لیگ برتر انگلیس بازی کند.

فعلا که خبری از پیشنهادهای لیگ برتری اشکان در رسانه ها منتشر شده( تنها یکبار شایعه شد که اورتون اشکان را زیر نظر دارد) و در عوض پیشنهاد 5 میلیون پوندی باشگاه العربی قطر به وینگر ایرانی فولام ذهن طرفداران این تیم را مشغول کرده است و باعث شده تا رفتن احتمالی اشکان از فولام تبدیل به یکی از سوژه های سایت طرفداری این باشگاه شود.

با اینکه اکثریت هواداران فولام مخالف صد درصد جدایی دژاگه هستند اما پیشنهاد 5 میلیون پوندی چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد. گفته می شود که فلیکس ماگات مخالفت چندانی با جدایی اشکان ندارد چرا که با پولی که از انتقال او نصیب فولام می شود، سرمربی آلمانی می تواند بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد.

 از طرف دیگر از آنجایی که هنوز یکسال از قرارداد دژاگه با فولام باقی مانده، جدایی او و پولی که نصیب باشگاه می شود، باعث شده که تعدادی از طرفداران فولام بتوانند با رفتن بازیکن ایرانی شان کنار بیایند. یکی از کاربران سایت هواداری فولام گفته:\" من عاشق اشکان هستم و اگر او دوست دارد پیش ما بماند با کمال میل از این قضیه استقبال می کنیم اما اگر او می خواهد برود، مطمئن باشید که به لحاظ مالی  پیشنهادی بهتر از پیشنهاد باشگاه العربی قطر وجود ندارد\"

البته طرفداران انگلیسی دژاگه هیچ گونه نمی توانند جدایی او را قبول کنند. کاربری به نام craven mad نوشته: اگر اشکان بتوانند به مانند نیم فصل دوم سال قبل بازی کند، باید قید 5 میلیون پوند را بزنیم. او تنها وینگر باثبات تیم است و نمی توان جانشین مناسبی برایش پیدا کرد\"

 

     
آی اسپورت
2014-07-19 11:52:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر