فهرست
فخرالدینی:خیلی خوشحالم که خسرو در استقلال ماند / باید راه آهن را ببریم
فخرالدینی:خیلی خوشحالم که خسرو در استقلال ماند / باید راه آهن را ببریم

فخرالدینی:خیلی خوشحالم که خسرو در استقلال ماند / باید راه آهن را ببریم

آی‌اسپورت‌ ـ مدافع کرمانی استقلال در انتظار یک فصل خوب ، عقیده دارد تیمش  تا قبل از شروع لیگ به مرز صددرصد بدنی خواهند رسید. به گزارش آی اسپورت ، او به طور اختصاصی تمرین می‌ کند و تلاش می‌ کند تا امسال در بهترین فرم ممکن باشد . میلاد فخرالدینی درباره اردوی استقلال در ترکیه اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم و از نظر بدنی در بهترین شرایط آمادگی قرار داریم. فکر می کنم تا قبل از شروع لیگ به مرز صددرصد بدنی برسیم.
دیدارهای تدارکاتی استقلال در ترکیه ؟
 دو دیدار بسیار خوب را با دو تیم مطرح ترکیه ای و الجزایری برگزار کردیم، به خصوص دیدار مقابل نماینده الجزایر که قهرمان لیگ این کشور بود. ما در این دو دیدار توانستیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده تا روی آنها کار کنیم.
شرایط بدنی و فنی ؟
در بهترین شرایط آمادگی قرار دارم و این روزها خودم نیز به صورت اختصاصی به تمرین می پردازم و تلاش می کنم امسال بهترین بازی ها را برای استقلال انجام دهم.
تمدید قرارداد خسروحیدری ؟
خوشحالم این بازیکن بزرگ در استقلال ماندنی شد. می خواهم در سمت راست از تجربیات او استفاده کنم. تلاش می کنم در کنار خسرو زوج خوبی را در سمت راست تشکیل دهیم.
قرعه کشی لیگ برتر و دیدار مقابل راه آهن در هفته نخست ؟
 بازی سختی است. این تیم تغییر و تحولات زیادی در این فصل انجام داده و مقابل ما از انگیزه بالایی برخوردار است ولی ما هم استقلال هستیم و باید گام نخست را با پیروزی شروع کنیم.
     
آی اسپورت
2014-07-19 12:09:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر