فهرست
بمب های تابستانی ميلان
بمب های تابستانی ميلان

بمب های تابستانی ميلان

آی اسپورت – اخبارِِ ترانسفرماركت عجیب و باورنكردنی در حالِ آپدیت شدن است. انگار باشگاه‌ها و بازیكنان و ایجنت‌های فوتبال اروپا تصمیم گرفته‌اند با میلان همكاری كنند تا صعودِ قرمز و سیاه پوشان شمال ایتالیا به سطح اول فوتبال جهان طولانی‌تر نشود. غیر از ماجرای دوناروما كه البته نهایتاً تا ٢٠٢١ با میلان تمدید كرد و ماجرا ختم به خیر شد خبری از سنگ اندازی در راه تقویتِ تیم نبود. در دورانی كه یك بازیكن چند ماه به باشگاهی لینك میشود و انتقالی صورت نمی‌گیرد خبر مذاكره و خبر قرارداد رسمی آث میلان با سوپراستارهای پرخواستگار فوتبال اروپا به ٤٨ ساعت هم نمی‌رسد!

با احتسابِ انتقال بونوچی، میلان ركورددار بیشترین هزینه در یك پنجره نقل و انتقالاتی سری آ خواهد شد و البته به نظر می‌رسد هنوز كار باشگاه در تابستان تمام نشده و باید منتظر حضور ستاره های دیگری در كنار فاسونه و در یك قاب باشیم؛ عكسِ تكراری و البته دوست داشتنی این روزهای وب سایت‌های ورزشی برای طرفداران صبورِ میلان. هوادارانی كه انتظارشان از میلان بیشتر از قهرمانی در سوپركاپِ ایتالیا آن هم در ضربات پنالتی است!

میلان در فصل‌های گذشته آنقدر ضعيف يارگيري كرده كه حتي با دو جين خريد تابستاني حفره‌ها و ضعف‌هاي ميلان ترميم نخواهد شد. هنوز جاي خالي يک مهاجم شش دانگِ در دسترس شبيه بلوتي يا اوباميانگ به شدت حس مي‌شود.

بعد از سال‌ها تعلل به نظر می‌رسد برلوسكونی میلان را به خریداران مطمئنی واگذار كرده، مالكان جدید باشگاه از همین ابتدا خوش قولی خود را ثابت كرده‌اند و حالا نوبتِ مونتلا است تا با هنرِ خود میلان را به صف اول غول های اروپا برگرداند.

 

 

۲۳ ۷  
آی اسپورت
2017-07-14 13:35:00
نظر دهید

۷ نظر
ارسلان طهماسبي
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
هرجا كه پول هست شما رسانه اي ها هم هستين.چند سالي بود خبري از ميلان تو سايتتون نبود.خدارو شكر ان روزا خبراي زيادي واستون داره.
شما تو اين چند سال به اعتبار و قدمت ميلان پشت كردين.
ممنون از acmpersian.acmiran.ac-milan.ir
۷
امیرحسین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
خریدن بونوچی و اوبامیانگ میلا رو به سطح اول فوتبال دنیا برمیگردونه هرچند برا فتح سری آ کار سختی در پیشه مگر اینکه بونوچی و ساندرو و الوس برن که تقریبن رفتنی هم شدن...

میلان ستاره درخشان آسمان فوتبال اروپا
۸
امیرحسین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
یه زمانی میلان با روی کاستا و کاکا و مالدینی و نستا و جیرینهو و پیرلو و سیدرف و کاستا تو دنیا اقایی میکرد...
پ.ن....زمانی که رعال و بارسا و بایرن و من سیتی حرفی واسه گفتن نداشتن و دنیای فوتبال فقط میلان و لیورپول و منچستر بود
۷ ۴
داریم فرش می شیم
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
آخ گفتی عجب تیمی بود
۳
مشروح 86
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
شوچنکو، اینزاگی، کافو و ...
۱
مشروح 86
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
شوچنکو، اینزاگی، کافو و ...
۲
برزو
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
رئال و بايرن و بارسا رو نبايد ميذاشتي كنار سيتي.
رئال سال ٢٠٠٢ و بايرن سال ٢٠٠١ و بارسا سال ٢٠٠٦ قهرمان سي ال شدند. بارسا ميلان رو هم اون سال تو سن سيرو برد. با همه ي همين بازيكنايي كه اسمشونو بردي.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر