فهرست
نوک های فوق العاده پرسپولیس:9 گل در3 بازی / عباس زاده 5 – رضا نوروزی 4
نوک های فوق العاده پرسپولیس:9 گل در3 بازی / عباس زاده 5 – رضا نوروزی 4

نوک های فوق العاده پرسپولیس:9 گل در3 بازی / عباس زاده 5 – رضا نوروزی 4

آی اسپورت -  عملکرد جالب دو مهاجم نوک پرسپولیس در اردوی ترکیه حالا علی دایی را به  ثبت آماری بهتر در گلزنی نسبت به فصل گذشته  امیدوار کرده است.هر چند سبک بازی پرسپولیس می تواند درخشش این مهاجمان را در بازی های رسمی لیگ تحت تاثیر قرار دهد اما همین که دایی می بیند رضا نوروزی  و محمد عباس زاده چقدر آماده اند می تواند به  روزهای خوش آینده امدوار بماند.
رضا نوروزی و محمد عباس زاده در ترکیه کولاک کردند ودر سه بازی تدارکاتی پرسپولیس جمعا 9 گل زدند که سهم عباس زاده 5 و سهم رضا نوروزی 4 گل بود.این دو بازیکن تنها یک بار در نیمه دوم آخرین بازی تدارکاتی مقابل دینامیک گرجستان کنار هم بازی کردند  تا مشخص شود تنها یکی از این دو مهاجم گلزن باید در ترکیب اصلی قرار بگیرد.
با توجه به سیستم انتخابی از سوی علی دایی  پرسپولیس تنها یک مهاجم نوک خواهد داشت که یا باید عباس زاده باشد یا نوروزی و طبیعتا هر کدام از این بازیکنان به عنوان بال به میدان برود از دروازه دورتر شده و آمار گلزنی اش پائین می اید.
همین مساله باعث شده رقابت  نوروزی و عباس زاده برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در ترکیه به بالاترین حد ممکن برسد و آنها با گلزنی های پیاپی مقابل دایی خودنمایی کنند.این در حالی است که نوروزی تقریبا اردوی اردبیل را از دست داد و در حین تمرینات تیمی کارهای بدنسازی اش را انجام داد تا به بقیه برسد.در نقطه مقابل عباس زاده در هر  سه بازی تدارکاتی ترکیه گل زد  ضمن اینکه در تهران و مقابل پدیده مشهد هم موفق به گلزنی شد تا روند گلزنی هایش ادامه داشته باشد.
باید دید دایی که حالا کار سختی برای انتخاب بین یکی از این دو مهاجم را دارد در بازی اول مقابل نفت تهران کدام یک از این دو مهاجم گلزن را به میدان می فرستد.شاید انگیزه بازی مقابل تیم سابق شانس رضا نوروزی را بیشتر کند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-19 13:03:48
نظر دهید
۱ نظر
سعید
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
این جمله انگیزه مقابل تیم سابق دیگه خیلی لوث شده!! بازیکن اگر با تیم قبلیش مشکل داشته باشه یا نخواسته باشندش و یا تیم قبلیش استقلال و پرسپولیس باشه انگیزه داره وگرنه بازی نوروزی جلوی نفت چه انگیزه ای میتونه براش داشته باشه؟؟! اینقدر کلیشه ای و بدون تفکر مطلب ننویسید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر