فهرست
معمای خط دفاع پرسپولیس: خانزاده مدافع میانی یا راست؟
معمای خط دفاع پرسپولیس: خانزاده مدافع میانی یا راست؟

معمای خط دفاع پرسپولیس: خانزاده مدافع میانی یا راست؟

آی اسپورت – علی دایی در بازی های تدارکاتی تیمش  در ترکیه  از محمد رضا خانزاده به عنوان مدافع راست  و رقبی برای حسین ماهینی استفاده کرد در حالی که پست اصلی این بازیکن مدافع میانی است.
البته دایی در زمان سرمربیگری اش در راه آهن همین خانزاده را به عنوان مدافع راست به میدان می فرستاد،اتفاقی که یحیی گل محمدی در پرسپولیس هم ادامه اش داد و از این بازیکن در چند مسابقه به جای ماهینی استفاده کرد.
خانزاده اما در ذوب آهن به پست اصلی اش برگشت و حالا در بازگشت به پرسولیس و غیبت سیدجلال حسینی به نظر می رسید رقیبی سر سخت برای  نورمحمدی و بنگر باشد اما دایی حداقل در اردوی ترکیه از این بازیکن در پست مدافع راست بهره برد.
خانزاده در نیمه  دوم بازی با گلوریای رومانی  به عنوان مدافع راست به میدان رفت اما بعد از بیرون رفتن لئونادروی برزیلی به دفاع میانی رفت.این بازیکن در بازی دوم مقابل  سونگا آذربایجان هم  در نیمه دوم جایگزین ماهینی شد و در پست مدافع راست  به میدان رفت  اما در بازی سوم اصلا وارد میدان نشد.
به نظر می رسد اگر دایی نتواند مدافع میانی خارجی مطمئنی جذب کند  خانزاده به پست اصلی اش باز خواهد گشت اما شاید اگر یک رزرو مناسب برای نورمحمدی و بنگر پیدا کند روی خانزاده به عنوان مدافع راست و رقیبی برای ماهینی  حساب ویژه ای باز خواهد کرد.
     
آی اسپورت
2014-07-19 12:22:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر