فهرست
ادعای آ.اس؛ رئالی ها اتاق جیمز رودریگس را هم آماده کرده اند
ادعای آ.اس؛ رئالی ها اتاق جیمز رودریگس را هم آماده کرده اند

ادعای آ.اس؛ رئالی ها اتاق جیمز رودریگس را هم آماده کرده اند

آی اسپورت- پس از نهایی شدن انتقال تونی کروس، یکی از بهترین هافبک‌های دنیا، حالا رئال خود را برای انتقال قریب الوقوع جیمز رودریگس آماده می‌کند، یکی دیگر از ستاره های برزیل. سپیدپوشان نه تنها ویدئوهای معارفه و استیج معارفه را آماده کردند، بلکه اتاقی را برای او در والدبباس (کمپ تمرینی رئال مادرید) آماده کرده‌اند.

به گزارش آ.اس همانطور که در مورد کروس اتفاق افتاد، هر بازیکنی در کمپ تمرینی رئال یک اتاق مخصوص دارد که با اثر انگشتش باز می‌شود. برنده ی کفش طلا ی جام جهانی نیز از این قائله مستثنی نخواهد بود. مثلا رونالدو اتاق 107 و کروس اتاق 108 را در اختیار دارد. اگر جیمز به مادرید منتقل شود، اتاق 110 (بین بنزما و بیل) برای او خواهد بود.

هر روز که می‌گذرد، رئال یک قدم به در اختیار گرفتن جیمز نزدیک می‌شود. طبق گزارش آ.اس، رئال و جیمز هفته ی پیش به توافق رسیدند و قراردادی 6 ساله با حقوق 7.5 میلیون در سال امضاء شد. تنها توافق نهایی بین موناکو و مادرید باقی ماند هاست. ریبولوفلف، میلیون روس با قدرت می‌خواهد ستاره ی تیمش را حفظ کند ولی آرزوی جیمز پیوستن به رئال است. احتمالا دو طرف در رقمی حدود 80 میلیون به توافق برسند.

     
آی اسپورت
2014-07-19 13:54:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر