فهرست
نظری: با آندو و قاضی 35 ساعت مذاکره کردیم / آرش برهانی در یک ربع استقلالی شد
نظری: با آندو و قاضی 35 ساعت مذاکره کردیم / آرش برهانی در یک ربع استقلالی شد

نظری: با آندو و قاضی 35 ساعت مذاکره کردیم / آرش برهانی در یک ربع استقلالی شد

آی‌اسپورت‌ ـ معاون ورزشی باشگاه استقلال با بیان این موضوع که فردا دور جدید تمرینات این تیم در کمپ زنده یاد حجازی برگزار خواهد شد. او که مسئول جذب بازیکنان تیم آبی‌پوش بود از اینکه توانسته بود نیازهای کادرفنی را برطرف کند خوشحال و رضایتمند بود
علی نظری در خصوص آخرین شرایط استقلال در می‌ گوید: تیم فوتبال استقلال پس از برگزاری اردویی 10 روزه کاروان استقلال شب گذشته به تهران بازگشت و از فردا دور جدید تمرینات این تیم در کمپ زنده یاد حجازی برگزار خواهد شد.
وی درباره نقل و انتقالات استقلال افزود: باید با افتخار بگوییم صددرصد نیاز کادر فنی در خصوص بازیکنان جدید برطرف شد و تمام بازیکنانی که فهرست شان را به ما داده بود به خدمت گرفتیم. جا دارد از تمامی کسانی که در این راه به ما کمک کرده اند تشکر کنیم.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص شایعه حضور ادینیو در استقلال خاطرنشان کرد: فهرست استقلال تکمیل شده است و اگر بخواهیم بازیکنی را جذب کنیم باید با نظر امیر قلعه نویی باشد. من دو، سه بار تماس گرفتم ولی موفق به صحبت با مدیربرنامه های وی نشدیم.
نظری در خصوص بندی که خسرو حیدری در قراردادش مبنی بر جدایی از استقلال دارد، توضیح داد: هیچ بازیکنی در قراردادش بند ندارد ولی باید بگویم هر بازیکن استقلال که پیشنهاداتی از کشورهای اروپایی داشته باشد ما مشکلی به خاطر جدایی اش نخواهیم داشت.
وی درباره اینکه کدام بازیکن امسال در نقل و انتقالات سخت جذب استقلال شد بیان داشت: محمد قاضی با 20 ساعت مذاکره و بعد از او آندرانیک تیموریان با حدود 15 ساعت صحبت بازیکنانی بودند که برای مذاکره با آنها بیشترین زمان را گذاشتیم و آرش برهانی با 15 دقیقه مذاکره راحت ترین بازیکنی بود که جذب استقلال شد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در پایان گفت: ما روز دوشنبه به حرمت شهدا در جام شهدا شرکت خواهیم کرد و آن را افتخاری بزرگ برای باشگاه استقلال می دانیم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-19 13:12:27
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
آرش یه دونست به خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر