فهرست
افشاگری افشارزاده در مورد هزینه های استقلال: دوستانم کمک می کنند!
افشاگری افشارزاده در مورد هزینه های استقلال: دوستانم کمک می کنند!

افشاگری افشارزاده در مورد هزینه های استقلال: دوستانم کمک می کنند!

آی اسپورت - بر خلاف مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس که به سبب جدایی ستاره های این تیم فعلا جایگاه رفیعی در میان علاقه مندان به این باشگاه ندارد، مدیرعامل استقلال با عملکرد خوب نقل و انتقالاتش اش موفق شده مورد وثوق استقلالی ها قرار بگیرد. سوال مهم در این ارتباط این است که اگر هر دوی این تیم ها از اسپانسرهایی با منابع مالی تقریبا یکسان بهره برده اند، پس این تفاوت سنگین در هزینه ها از کجا ناشی می شود؟ پاسخ این پرسش را امروز خود افشارزاده ارائه کرده است.

«از وقتی آمدم به روابط بین‌الملل،‌ دبیرخانه و کمپ استقلال سر و سامان دادیم که همه این کارها را نه با اسپانسر که با \"دوستانم\" انجام دادم». این بخشی کوتاه از گفتگوی امروز افشارزاده با فارس است. او در این جمله ها به نوعی اقرار کرده که از منابع مالی دیگری نز بهره می برد و به همین جهت توانسته تیم خوبی برای استقلال ببندد.

درباره دوستان متمول آقای افشارزاده در روزهای اخیر حرف و حدیث های زیادی مطرح شده است. گفته می شود آن ها چند چهره سرشناس صنعتی هستند که بعد از توافق استقلال با هر گزینه مبلغی نجومی را به حساب آن بازیکن واریز می کنند تا در نهایت قرارداد امضا شود. دوستانی که تا به اینجا موجب شده اند افشارزاده در اولین تجربه مدیرعاملی اش در استقلال با فراغ بال به جذب و یا تمدید با گزینه های مدنظر آقای مربی مشغول شود.

 

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-19 14:26:48
نظر دهید
۴ نظر
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۴
مردی بهرام خان , مرد
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
تو چرا ناراحتی ؟ خب پورشه ندادن که پول دادن
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۳
وای خدای من کسی نیست رو کار شماها نظارت کنه!؟ کسایی حرف این احمق باور کردند برن مصاحبه کامل افشارزاده رو بخونند گفته دوستانم برا سازمان دهی هیچ اسمی از پول نیاورده یعنی میشه یروزی چهار تا آدم درست حسابی بیان تو ای اسپرت کار کنند
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
وقتی استقلال تخلف میکنه هیچکی صداش در نمیاد!!!!
بابا حداقل رویانیان مرد بود میگفت سقف قراردادو هیچ تیمی اجرا نمیکنه منم نمیکنم. امسال سپاهان واستقلال تو فساد با هم مسابقه میدن تازه هیچ کدوم هم آسیا نرفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر