فهرست
پشت پرده ماجرای ویلشر؛ سیگار را برادر جک روشن کرد
پشت پرده ماجرای ویلشر؛ سیگار را برادر جک روشن کرد

پشت پرده ماجرای ویلشر؛ سیگار را برادر جک روشن کرد

آی اسپورت- جک ویلشر هفته ی گذشته در استخری در وگاس در حالی شکار شد که در حال کشیدن سیگار و مصرف مشروبات الکلی بود ولی نکته‌ای که کمتر به آن اشاره شده بود، این بود که کسی که سیگار را به او می‌دهد، برادر اوست !


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f191b2e74a1.jpg\"

در عکس‌هایی که توسط دیلی میل گرفته شده، مشخص است که تام، برادرش در حالی که سیگار در دستش است، آن را بر لب ویلشر می‌گذارد. به نظر می‌رسد خانواده ی ویلشر مشکلی با سیگار کشیدن فرزندشان ندارند زیرا پدرش هم در این مهمانی حضور داشته است ولی مطمئنا آرسن ونگر به هیچ وجه از این موضوع خوشحال نیست.

سال گذشته ویلشر در حال سیگار کشیدن شکار شد و ونگر یک روز بعد به او اخطار داد که در صورت تکرار چنین اتفاقی عواقب سختی در انتظار ویلشر خواهد بود و جک به اشتباه خود اعتراف کرد و به سرمربی خود قول داد که دیگر چنین رفتاری از او تکرار نشود.

پس از اینکه سیگار کشیدن  او تکرار شد، بسیاری از مربیان و بازیکنان علیه او جبهه گرفتند. یکی از آنها مورینیو بود که امروز عنوان کرد که با این روند استعداد ویلشر از بین خواهد رفت. وضعیت بدنی نامناسب و مصدومیت‌های پیاپی باعث شد تا ویلشر در دو فصل گذشته نتواند درخششی داشته باشد و در تیم ملی انگلیس نیز بسیار معمولی ظاهر شد.

     
آی اسپورت
2014-07-19 14:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر