فهرست
تیموریان: پولم را ندهند شاید فردا از استقلال جدا شوم/ نظری: آندو نمی تواند برای استقلال شرط بگذارد
تیموریان: پولم را ندهند شاید فردا از استقلال جدا شوم/ نظری: آندو نمی تواند برای استقلال شرط بگذارد

تیموریان: پولم را ندهند شاید فردا از استقلال جدا شوم/ نظری: آندو نمی تواند برای استقلال شرط بگذارد

آی اسپورت- پس از آنکه استقلالی ها توانستند یکی از بهترین بازیکنان خود را در تیم شان نگه دارند، هواداران این تیم از آنچه در فصل نقل و انتقالات گذشته راضی بودند، اما آندو تیموریان در مصاحبه ای با ایسنا اعلام کرد هنوز به طور رسمی بازیکن استقلال نیست و اگر قول هایی که استقلالی ها داده اند، تا فردا عملی نشود احتمال دارد از استقلال جدا شود. آندو در این خصوص گفت: درنشست آخر من به خاطرهواداران از بخش اعظمی از حقوقم گذشتم. چیزی که حقم بود و به همه بازیکنان تعلق گرفت جز من. اگراین حقوق را نادیده گرفتم و حاضر به تخفیف شدم فقط به خاطرهواداران و عشق وعلاقه‌ام به باشگاه بود. درآن نشست اما آقای پندار توفیقی یکی از اعضای هیات مدیره حضورداشت که ایشان قول‌هایی به من دادند که امیدوارم این قول‌ها هرچه زودترعملی شود. طلب بسیارسنگینی که متعلق به سال‌های گذشته از باشگاه استقلال است هنوز به من پرداخت نشده که شخص ایشان قول پرداختش را داده‌اند و من هم دوست دارم که هواداران در جریان ماجرا قرار بگیرند و بدانند چه کسی به من قول داده است.

قانون می‌گوید تا وقتی با استقلال ثبت نکردم بازیکن این تیم نیستم. خیلی از بازیکنان درسال‌های گذشته قرارداد داخلی بستند و حتی درهیات فوتبال هم قرارداد ثبت کردند اما جدا شدند.به هر حال قول داده‌اند تا یکشنبه یعنی فردا به بخشی از تعهدات خود عمل کنند؛ تعهداتی که متعلق به سال‌های گذشته است. امیدوارم این تعهدات انجام شود.هر احتمالی تا فردا وجود دارد.

آندو در این باره ادامه داد: امیدوارم طوری نشود که نسبت به یکدیگر بی اعتماد شویم. تا ظهرفردا فرصت هست و باشگاه استقلال که می‌داند من به خاطرهواداران از چه امتیازهایی گذشتم باید خواسته‌هایی که مربوط به سال‌های گذشته است را برآورده سازد. امیدوارم درادامه مسیر نسبت به هم بی اعتماد نشویم و همه چیز خوب و شفاف و در کمال احترام پیش برود تا من بتوانم برای تیم محبوبم بازی کنم و هرچه درتوان دارم را برای هواداران استقلال خرج کنم. امیدوارم استقلال هم حسن نیت نشان دهد، مثل من.

اما پس از آنکه هافبک ملی پوش استقلال آبی ها را اینگونه تهدید کرد علی نظری جویباری هر گونه قول و قراری را تکذیب کرد و گفت:  پای صحبت‌هایی که با آندو کرده بودیم، هستیم اما هیچ قولی به این بازیکن نداده‌ایم و نگفته‌ایم که تا یک‌شنبه (فردا) مطالبات او را پرداخت می‌کنیم.

نظری که به تظر از صحبت های آندو مبنی بر اینکه به خاطر صاحب پناه با استقلال مذاکره کرده است ، ناراحت بود ادامه داد:  قراری که با آندو گذاشته بودیم، این بود که قسمتی از بدهی‌های گذشته او را پرداخت کنیم و پای این حرف‌مان هم هستیم. استقلال امسال با سال‌های گذشته فرق دارد و اگر آندو فکر می‌کند که نمی‌تواند با شرایط استقلال کنار بیاید، می‌تواند هر تصمیمی بگیرد اما نمی‌تواند برای استقلال شرط بگذارد. 

در آخر بهرام افشارزاده هم مانند همیشه سیاست ندانستن را در پیش گرفته و درباره این موضوع می گوید: می‌دانم در جریان نیستم و خبری ندارم. باید فردا ببینیم چه اتفاقاتی افتاده است. به هر حال خدا بزرگ است. مشکل خاصی نبوده که آن را بزرگ کرده‌اند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-19 15:52:47
نظر دهید

۱ نظر
باتیستوتا
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
بازم صد رحمت ب سید جلال...این دیگه کیه
اسطوره تیمت تهدیدت نکنه بلند صلوات....
فقط سید هادی را عشق
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر