فهرست
بال راست پرسپولیس؛نوروزی یا عالیشاه؟
بال راست پرسپولیس؛نوروزی یا عالیشاه؟

بال راست پرسپولیس؛نوروزی یا عالیشاه؟

آی اسپورت – پرسپولیس بامداد فردا از ترکیه به تهران  باز خواهد گشت  تا در فاصله 11 روز تا بازی با نفت آماده شروع فصل جاری  لیگ برتر شوند.در این میان البته قرار است تیم دایی یک بازی  تدارکاتی دیگر در فصله یک هفته مانده تا بازی نفت( پنجشنبه هفته جاری) انجام دهد که شاید در این بازی سرمربی سرخ ها آخرین ذهنیات خود را در خصوص ترکیب احتمالی بازی نخست در زمین پیاده کند.
یکی از نقاط مبهم ترکیب پرسپولیس مثلث سه نفره خط میانی است که با وجود ترافیک نسبی  بازیکنان این خط و آمادگی بیشتر آنها  کار برای دایی سخت خواهد شد.هر چند مصدومیت دغاغله  و عقب افتادن او از بقیه باعث شده  ترافیک کمتر شود اما حتی اگر محمد نوری و پیام صادقیان را  بازیکنان اصلی و فیکس دایی در مثلث سه نفره بدانیم برای پست بال راست سه نفر آماده قار گرفتن در ترکیب هستند که تنها باید یکی از آنها به میدان برود.
گزینه اول هادی نوروزی است که در هر سه بازی تدارکاتی تیمش در ترکیه هر بار یک نیمه به میدان رفت  و یک پاس گل هم داد.گزینه دوم امید عالیشاه است  که بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت  یک نیمه در بازی دوم و یک نیمه در دیدار سوم تدارکاتی به میدان رفت.گزینه سوم هم کسی نیست جز مهدی طارمی خرید جدید سرخ ها  که در هر سه مسابقه یک نیمه برای پرسپولیس بازی کرد و  یک گل زد و یک پاس گل داد.
در حال حاضر به نظر می رسد هادی نوروزی نزدیک ترین گزینه به حضور در ترکیب اصلی است اما شاید تا روز بازی با نفت عالیشاه و طارمی معادلات را بر هم زدند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-19 15:20:36
نظر دهید

۶ نظر
ایمان.دزفول
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۶
باز هم این سوهان روح هواداران پیداش شد.نوروزی حبا کن پرسپولیسو رها کن به چه زبونی باید بگیم نمیخواهیمت
احسان
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۵
گل گفتی آقا ایمان! تازه یه نیم فصل بود از دست این فاجعه راحت شده بودیم!! نمیدونم کی پشت این نوروزیه که با این بازیش ٧ ساله آویزونه پرسپولیسه
علی
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۷
آقا نگید به نظر من جزو ١٠ بازیکن برتر تاریخ پرسپولیسه که غیرت تعصب بی نظیری به تیممون داره
علی
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
دایی یادت باشه نوروزی باید باشه
حامی
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۴
عالی شاه که یه سره مصدوم بعدشم نوری هافک دفاعی وامیسته داداش من صد درصد نوروزی فیکس تیم
روژان
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۰
عالیشاه رو عشقه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر