فهرست
گزارش روز : جدایی دی ماریا و تکرار تاریخ برای رئال مادرید
گزارش روز : جدایی دی ماریا و تکرار تاریخ برای رئال مادرید

گزارش روز : جدایی دی ماریا و تکرار تاریخ برای رئال مادرید

آی اسپورت - آنخل دی ماریا در حال ترک مادرید است چرا که از طرف مدیران رئال حمایت های لازم را نسبت به خود احساس نمی کند. این سومین باری است که او درهای خروجی باشگاه را به خود نزدیک تر از همیشه می بیند.

بار اول تابستان گذشته بود. باشگاه های زیادی خواهان او بودند و تقریبا همه گمان می بردند که از بین دو چپ پای استثنایی رئال، این دی ماریا است که این باشگاه را ترک می کند.

اما آنچلوتی با اعتقادی که به ال فیدئو داشت نهایتا رای به ماندن چپ پای آرژانتینی داد و چپ پای آلمانی (اوزیل) راهی لندن و تیم آرسنال شد.

مقطع دوم زمستان سال گذشته بود. دی ماریا پس از ارائه چند بازی ضعیف و هو شدن در برنابئو، در هنگام تعویض شدن در یکی از بازی ها،حرکت زشت و زننده ای را در مقابل تماشاگران انجام داد. بطوریکه فردای آن روز بسیاری از رسانه ها سناریوی خروج او از مادرید در بازار زمستانی نقل و انتقالات را بازنویسی کردند.

در حالی که همه چیز برای پیوستن او به موناکو آماده بود، باز هم این آنچلوتی بود که با اصرار خود فلورنتینو پرز را متقاعد کرد تا از فروش ال فیدئو صرفنظر کند.

دی ماریا در نیم فصل دوم فصل گذشته به یکی از تاثیرگذارترین مهر های رئال تبدیل شد و با درخشش مثال زدنیش باعث کسب دو جام برای رئال شد.

اما این بار به نظر می رسد که دی ماریا شانسی برای ماندن در جمع کهکشانی ها ندارد. او صراحتا عنوان داشته که قصد ترک رئال را دارد و بازهم تنها حامی او کسی نیست جز کارلو آنچلوتی.

با این وجود بحث آمدن خامس رودریگس به رئال مادرید باعث شده تا کارلتو هم کمی از مواضع خود عقب نشینی کند.

مشابه این اتفاق در تابستان سال 2009 برای رئال مادرید و یک چپ پای دیگر افتاده بود.پیگرنی مربی وقت رئال اصرار به ماندن آرین روبن هلندی در تیمش داشت اما مدیران مادریدی عقیده دیگری داشتند.

آنها با خرید رونالدو ، کاکا و بنزما و کلید زدن کهکشانی های دو، دیگر جایی برای روبن در رئال متصور نبودند و علی رغم اصرار های پیگرینی، روبن را به بایرن واگذار کردند.

فصل 2009-2010 فصل شکوفایی دوباره روبن در مونیخ بود. او همران بایرن، قهرمان بوندس لیگا ، سوپرجام و جام حذفی آلمان شد و به فینال لیگ قهرمانان نیز راه یافت که البته در آنجا بایرن مغلوب اینتر شد.

در هر صورت تاریخ برای کهکشانی ها بار دیگر در حال تکرار شدن است. یک چپ پای دیگر قربانی سیاست های جدید مدیران مادریدی خواهد شد . اینکه سرنوشت دی ماریا نیز مشابه روبن خواهد شد؛ نامعلوم است، اما بسیاری این جدایی را بیشتر به نفع دی ماریا می بینند تا رئال مادرید.


رضا سیف

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-19 16:36:03
نظر دهید

۶ نظر
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
سیاست مادرید همیشه همین بوده.قربانی کردن بازیکنان بزرگ
فقط بلدن ستاره بخرن و ستاره سوزی کنن.ستاره سازی که نمیکنن
از بارسلونا یاد بگیرید که 8 بازیکن جوانان خودش رو آورده تیم بزرگسالان
مطمعن باشید.قول میدم دو سال نشده بازیکنانی مثل ایسکو و جیمز رودریگز و کروس با تی پا و اوردنگی میکننشون بیرون تا ستاره های دیگه رو بیارن.هههههههههههه.تو همه چی کم میارن جز پول و ثروت و ستاره
REAL 11
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۲
نه اینکه بارسا ستاره سوزی نمیکنه! همین ویا و سانجز و ابراهیموویچ رو شما انداختین بیرون و بعد به ما مبگبن ستاره سوزی مبکنبم؟رئال هم خسه و کاروخال و .... پرورش داد. شما ها هم تو جام کم میارین و بازی های حساس رو با داوری میبرین.....
...
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۲
ویا نسوخت،مصدوم و شد و سنش هم بالارفته بود.بهترین بازیاشم ارائه داده بود تو بارسا.
سانچز سوخت؟! هاه! ونگر ستاره ی سوخته نمیخره تا جایی که من میدونم.زلاتان هیچ وقت نسوخت.اون همیشه بازیکن خوبی بود ولی به درد بارسا نمیخورد همین.بعدم رفت تو تیمای بعدیش حسابی درخشید.سوختن اتفاقیه که واسه کاکا افتاد.
خیلی وقاحت میخواد رئالیا از داوری بگن.خیلی.فقط کافیه برن یه نگاه اجمالی به بازیای فصل قبلشون خصوصا تو چمپیونز بندازن
+سرنوشت کروس که کاملا مشخصه.عین اوزیل و خدیرا.تو جام جهانی درخشیده میره رئال،یه فصل خیلی خوب رو پیشت سر میذاره بعدش افت شدیدی میکنه و دیگه سایه ی کروس امسال هم نخواهد بود.تهشم میاد بوندس لیگا یا جزیره.واقعا نمیدونم چه فکری با خودش کرده رفته رئال،فقط کافی بود یه نیگاهی به حال و روز اوزیل بندازه،این اوزیل 2010 بود؟سایه ش هم نبود.
ایسکو رو که امسال رئال میفروشه چون رودریگز رو میخره.رودریگز از همین بازیکنایی ه که یهو یه جرقه میزنن تو جام جهانی.حالا رئال 90 تا واسش میده بعد میگن سوارز گرون بود:)) لاقل سوارز 2 فصل واسه لیورپول درخشیده.
TW14
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
دلم واسه کروس و جیمز سوخت
حالا وقتی نشستن رو نیمکت اونوقت درس عبرت میشه واسشون
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۵
اوزیل خودش خودشو خراب کرده اصلن دنبال فوتبال نیست
majid
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۶
واقع بین باشی اوحالازیل ودی ماریا تبدیل به ستاره شدن تازه اوزیل خودش نخواست بمونه که ضرر کرد .... دی ماریا اگه ضرر میکنه .....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر