فهرست
اکیپ : دی ماریا در حال سوار شدن به قطار مادرید - پاریس
اکیپ : دی ماریا در حال سوار شدن به قطار مادرید - پاریس

اکیپ : دی ماریا در حال سوار شدن به قطار مادرید - پاریس

آی اسپورت - امروز نشریه اکیپ چاپ پاریس گزارش داد که باشگاه پاریسن ژرمن برای مذاکره با رئال در مورد دی ماریا اعلام آمادگی کرده است.

پس از چند هفته گمانه زنی در مورد این مساله، حالا به نظر می رسد که همه چیز شکل جدی تری به خود گرفته است. با این وجود مذاکرات تا زمان فروش یک بازیکن از جانب باشگاه پاریسی به سرانجام نخواهد رسید.

علت این امر رعایت قوانین فیرپلی در نقل و انتقالات است. همان موردی که سال گذشته پی اس جی بخاطر آن به جریمه سنگینی از جانب یوفا محکوم شد.

پی اس جی حاضر است تا برای دی ماریا 50 میلیون یورو پرداخت کند. آنها همچنین حقوق سالیانه 8 میلیون یورویی را برای او در نظر گرفته اند.

این ستاره آرژانتینی 26 ساله تا سال 2018 با رئال قرارداد دارد و کارلو انچلوتی را به عنوان بزرگترین حامی خود در این باشگاه می بیند. با این وجود لوران بلان مربی پاریسی ها به شدت به جذب این بازیکن علاقمند است و هر طور شده خواهان حضور ال فیدئو در تریکب تیمش در فصل جاری است .

حالا همه چیز بستگی به این دارد که پاریسی ها یکی از بازیکنان شاخص خود را به فروش برسانند. از بین لوکاس،کاوانی،پاستوره،لاوتسیو وراتی یک نفر پی اس جی را ترک خواهد کرد تا دی ماریا بتواند از مادرید به پاریس منتقل شود. دی ماریا در حال سوار شدن به قطار مادرید پاریس است و این مساله به زودی صورت خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2014-07-19 15:57:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر