فهرست
نبرد قهرمانی؛ شفر بی‌خیال شد زمانی نه
نبرد قهرمانی؛ شفر بی‌خیال شد زمانی نه

نبرد قهرمانی؛ شفر بی‌خیال شد زمانی نه

آی اسپورت - در حالی که وینفرد شفر رسماً قید قهرمانی لیگ را زده و گفته ما برای عناوین دومی و سومی تلاش می‌کنیم اما حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال هنوز دست از تلاش نکشیده و همچنان می‌گوید در جدول لیگ به پرسپولیس می‌رسیم! البته به نظر می‌رسد زمانی با این حرف‌ها قصد روحیه دادن به استقلالی‌ها را دارد وگرنه خودش هم می‌داند که حتی اگر پرسپولیس هر ۷ بازی آخرش را هم ببازد، شاگردان شفر به این تیم نمی‌رسند.

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-02-10 13:35:00
نظر دهید

۴ نظر
كسري
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
از قديم ميگن كبوتر با كبوتر ،باز با باز.وقتي كيسه طرفدارهاش أمثال سعيد از خوزستان و ... بايد هم يكي از مديرهاش اين يارو باشه .به قول قديميا كور ،كور رو پيدا ميكنه اب چاله رو.اسكلهايي مثل سعيد از خوزستان و... بايد هم مديرشون اين ابله و خل وضع باشه.خخخخ طرف دقيقا رد داده هي يارو بيدارشو ليگ تموم شد.
ashkanredboy
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
البته منگوزیان هم سال قبل چپ و راست اطلاعات پرسپولیس رو می فرستاد فیفا به امید کسر امتیاز از سرورش . هر هفته اعلام می کرد که ما به کسر امتیاز از پرسپولیس امیدواریم .همون دست های کثیف پشت پرده هست.
حرف حساب
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
خدا هیچوقت ناامیدت نکنه صلوات بفرست! خخخ
00
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
وقتی هوادارای استقلال با گلزنی به تیم های ته جدولی سرود قهرمانی میخونن چرا زمانی ادعایی نداشته باشه ؟ ولی رو کاغذ که هیچ کیسه دیگه رو کاغذ توالت هم شانسی برای قهرمانی نداره دیر بجنبن از دومی هم خبری نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر