فهرست
بدسلیقگی فدراسیون فوتبال: تیم ملی ایران یا عراق؟
بدسلیقگی فدراسیون فوتبال: تیم ملی ایران یا عراق؟

بدسلیقگی فدراسیون فوتبال: تیم ملی ایران یا عراق؟

آی‌اسپورت- تیم ملی جوانان برای مسابقات آسیایی راهی بحرین شد و در اولین گام باید به مصاف قطر برود. در این بین علاوه بر برچسب‌هایی که به برند جیووا زده شد، موضوع دیگری که باعث تعجب همگان شد رنگ لباس تیم ملی جوانان ایران است. جوانان ایرانی در حالی یک دست سبز پوشیدند که رنگ لباس ملی ایران سفید است و اگر در دوره‌ای هم در گذشته سبز بر تن می‌کردیم، شورت و جوراب به ترتیب سفید و قرمز بود تا در واقع رنگ‌های پرچم کشورمان را نشان دهد. اما یک دست سبزپوش شدن بیش از اینکه تیم ملی ایران را معرفی کند تیم ملی عراق را در ذهن تداعی می‌کند که همیشه با لباس یک دست سبزرنگ در میادین حاضر می‌شود.

تیم ملی جوانان ایران
تیم ملی جوانان ایران

کدخبر:9412

۶ ۴  
آی اسپورت
2016-10-13 21:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
همه ي مخالفان كيروش يك نفره!
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۷
تمام افرادي كه در سايت آي اسپورت بر ضد كارلوس كيروش سرمربي تيم ملي كامنت ميذارن يك نفره به اين دلايلي كه عرض ميكنم: 1- اين شخص كه با اسامي مختلف اعم از امين و علي و حسن و اميد و ... كامنت ميذاره طرفدار پرسپوليس هست و به طرز واضحي از شيوه ي بازي تيم ملي در زمان برانكو تعريف و تمجيد ميكنه. به نظرتون عجيب نيست كه تمام مخالفان كيروش طرفدار برانكواند؟ يك كامنت نميتونيد از اين شخص پيدا كنيد كه از تيم ملي زمان دايي، قلعه نوعي يا قطبي تعريف كرده باشه و بيشتر تمجيدهاش مربوط به تيم ملي زمان برانكو هست. 2- بعضي نظراتي كه ارسال شده در زمان تقريبا يكساني ارسال شده (به فاصله ي 4-5 دقيقه كه در ورژن جديد سايت اي اسپورت اين زمان بين ارسال دو كامنت متوالي ذيل هر پست وجود داره و البته با توجه به اينكه نوشتن 4-5 خط كامنت همين مدت زمان ميبره طبيعيه كه اين دو كامنت كه به فاصله ي 4-5 دقيقه ارسال شده كار يه نفر بوده) و مثلا يك بار با يه اسم و يك بار ديگه نظر مشابهي با يه اسم ديگه 3- تازه تيم كره جنوبي رو برديم و الان كه موقع شادي و تعريف و تمجيد هست اما اگه دقت كنيد تعداد مخالفان و معترضان كيروش خيلي زياد شده و با انتشار هر مطلبي در مورد تيم ملي سريع ميبينيم 2-3 نفر از تيم ملي و كيروش انتقاد كردند! و در حالي كه طبيعتا بايد اكثر كامنتها بعد از اين دو برد ارزشمند شامل تعريف و تمجيد از تيم ملي و كيروش باشه اما دقيقاً برعكسه! به نظر شما اين حجم از انتقاد اونم بعد از دو برد متوالي كه يكي اش در تاشكند بوده عجيب نيست؟ اگه ميباختيم اين دوستان ميخواستند چيكار كنند؟؟؟پس معلومه شخص كامنت گذارنده يك نفره فقط كه با اسامي مختلف كامنت ميذاره تا به حرف خودش وجهه بده كه اره ما منتقدان خيلي هستيم!
۸ ۱
6 & 4
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۷
هیچ کس هم دوزاری اش نیفتاد که تو خودت کی هستی... بس کن برزو!!! تو خودت آخر کامنت گذاشتن با اسم های مختلفی!
۲
amir
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۸
این لباس تمرینیه دوست عزیز. تیم بزرگسالان هم برا تمرین عنابی میپوشه باید بگیم رنگ قطر رو پوشیده؟؟؟
۲
آنزان
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
والا تیم ملی زمان قلعه نویی،قطبی و دایی که تعریفی نداشت و نداره البته باز قلعه نویی بهتر از بقیه بود..بعدشم شما سعی کن طرفدار و دلسوز تیم ملی ایران باشی نه شخص کی روش..زیاد هم به کامنای دیگران سرک نکش و به خودت فشار نیار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر