فهرست
گزارش روز : رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لالیگا
گزارش روز : رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لالیگا

گزارش روز : رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لالیگا

آی اسپورت - تمرینات پیش فصل دو تیم رئال مادرید و بارسلونا آغاز شده و هر دو تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی نیز تحرکات قابل توجهی دارند .

بارسا با توجه به فصل ناامید کننده ای که پشت سر گذاشت ، با تصمیم مدیرانش در حال ایجاد یک تحول اساسی در پست های مختلف است. این تیم تاکنون براوو،تراشتیگن،راکیتیچ و لوئیس سوارس را جذب کرده ؛ ضمن اینکه دو بازیکن جوانش که بصورت قرضی در تیم های دیگر حضور داشتند را نیز بازگردانده است (رافینیا و دلوفئو) .

در نقطه مقابل رئال تاکنون فقط تونی کروس را به تیم خود منتقل کرده که البته با توجه به درخشش در جام جهانی مهره موردعلاقه هواداران و کادر مربیگری باشگاه بود.

علی رغم خرید های بیشتر بارسا و نیز سوم شد رئال در فصل گذشته؛ در تمام بنگاه های شرط بندی، رئال مادرید شانس اول قهرمانی در لالیگای 20014-2015 است.

اختلاف اندک است اما در هر صورت حتی خرید لوئیس سوارس نیز نتوانسته بارسا را دارای شانس اول قهرمانی در لالیگا کند.

شانس قهرمانی رئال بطور متوسط : 1.84 به 1؛ شانس بارسا 2.07 به 1 و شانس اتلتیکو 12.6 به 1 پیش بینی شده است.

منبع : AS

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-19 17:54:35
نظر دهید

۲ نظر
...
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
پارسالم همین بود.ولی چی شد؟اتلتیکو اول شد بارسا دوم و رئال که شانس اول قهرمانی بود سوم.اینا چرته.لالیگا پیش بینی ناپذیر تر از "همیشه" ست
علی
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۸
دوست من تو 617 سال اخیر 5 بار بارسا ا بار ریال و 1 بار اتلتی بردن هرسال همینو میگین در ضمن اگه اون هد گودین گل نمی شد الان بارسا فصل موفق نداشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر