فهرست
پرسپولیس خودش را نمی‌بازد
پرسپولیس خودش را نمی‌بازد

پرسپولیس خودش را نمی‌بازد

آی اسپورت - پرسپولیس شاید روزهای پراضطرابی را پشت سر گذاشته، روزهایی که اگرچه در جدول لیگ برتر پیشتاز بوده اما هر بار یک ماجرا پرسپولیس را با چالش‌هایی مواجه کرده است. چالش‌ها در راه قهرمانی البته عجیب نیست اما برای پرسپولیسی‌ها این نگرانی وجود دارد که روند تماشایی تیم پرسپولیس با حاشیه‌ها و ماجراسازی‌ها خدشه‌ای بردارد.

پرسپولیس بدون مهدی طارمی روزهای خوب و موفقی را در لیگ برتر پشت سر گذاشته و از منظر فنی نگران از دست دادن مهاجمش نیست اما در حالی‌که مهدی طارمی به الغرافه رفته همچنان ماجراهای او ادامه دارد. حرف‌های مهدی طارمی در برنامه نود آنچنان مبهم و عجیب بود که پرسپولیس را با حاشیه‌های تازه‌ای مواجه کرده اما فراموش نکنیم که دیگر نه طارمی بازیکن پرسپولیس است و نه علی‌اکبر طاهری روی صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس می‌نشیند. طارمی از دروغ سازماندهی شده هنگام جدلش با ریزه اسپور حرف زد و باشگاه پرسپولیس‌ ای کاش شفاف از این ماجراها پرده برمی‌داشت تا شائبه جعل ایجاد نشود. پرسپولیس که محرومیت عدم صداقت را از سوی فیفا تحمل می‌کند، چه خوب که درگیر پرونده جعل نشده. جعل می‌توانست به همان اتفاقی منجر شود که ایران ورزشی در شماره دیروز با استناد به ماده 74 آیین نامه انضباطی هشدارش را داده بود اما وقتی پرسپولیس در ثبت تاریخ جعل نکرده، جرمش همان عدم صداقت در ارائه اطلاعات بوده که محرومیتش را پشت سر می‌گذارد.

بسیاری از دوستداران فوتبال در ایران دوست دارند روند رشد فنی پرسپولیس ادامه داشته باشد. کمتر در فوتبال ایران تیم‌ها روند موفقیت‌آمیزی را در چند فصل پی در پی ادامه می‌دهند و پرسپولیس اگر دچار مساله‌های بیرونی نشود، می‌تواند این پیوستگی را در موفقیت نشان دهد. ماجرای طارمی و پرسپولیس تمام شده و پرسپولیس تا پایان فصل راهی باشکوه را با تماشاگرانش طی می‌کند.

پرسپولیس از چند منظر اقبال خود را برای موفقیت‌های آینده بلند جلوه می‌دهد. وقتی از دل ماجراهایی مثل مهدی طارمی عبور می‌کنند و به چالش‌هایی مثل محرومیت و جریمه اجازه نمی‌دهند تیم در نتیجه‌گیری خود را ببازد، یعنی نظمی در تیم برانکو شکل گرفته که نویدهای بیشتری هم می‌دهد. تغییر نتیجه بازی‌های فصل گذشته پرسپولیس که طارمی در آنها حضور داشته، به نگرانی صبح چهارشنبه پرسپولیسی‌ها تبدیل شده بود، بخصوص وقتی باشگاه استقلال موضوعی را در همین رابطه مطرح کرد، حساسیت‌ها بیشتر شد و همه مثل ما به آیین نامه رجوع کردند اما وقتی پرسپولیسی‌ها مستنداتی دارند که نشان می‌دهد جعلی در میان نبوده، باید حاشیه‌هایش نیز مدیریت شود تا تیم هر بار با یک اتفاق دچار آشفتگی نشود.

 

ایران ورزشی/محسن ذاکری

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-01-25 10:45:00
نظر دهید

۵ نظر
جلبک آبی
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
دوستان همه با هم امروز بازی پارس جم میریم به هواداری از پارس جم در مقابل تیم پندار تایم و حسابشو میرسیم. همچنین باید یه حالی به طارمی و عادل بدیم
۹
آرش
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
چه‌خوب نگرانی شماها جعل بود که بحمدالله مشخص شد جعلی نبوده تا از نگرانی دربیاین، هیشکی هم نفهمیده چپ و راست دارن این تیم رو میکوبن چون چوب‌خطش واسه قهرمانی پر شده، سردسته شماها هم فردوسی‌پور و فتل ترقه هستن، فردوسی‌پور یه ساله به هر طریقی داره این تیم رو میکوبه، جالبه مافیا و فساد فوتبال کشور فقط شده پرسپولیس؟ اون از ماست‌مالی سریع محکم به چپ به اون طرز مضحک، فردوسی‌پور‌جان که خیلی خوب صدای ضبط شده رو میکنه، واسه سریع محکم به چپ نمیتونست؟ اون که خیلی راحت‌تر بود. اون از ماجرای جادوگر که دقیقا زمانی مطرح شده که کریمی به تاج گیر داده بود، اون از ماجرای طاهری (کسی نگفته طاهری خیلی خوب بود، متوهمین) که دقیقا وقتی شروع به کوبیدنش کرد که افتاد دنبال حق پخش، قبل اون طاهری پرز بود. جالبه ملت میان فرمایش میکنن که فردوسی‌پور پاکه و داره مبارزه میکنه بر علیه فساد، فردوسی‌پور خود فساد و مافیای ایرانه، با اون برنامه مضحک، از ورودش به گداسیما تا این برنامش همش با فساد و پارتی و رانت بوده، جالبه برای اثبات باسوادیش فیلم میذارن که تومسابقه اسم پله رو بلده، دیگه کسی که فوتبال میبینه و اسم پله رو بلد نباشه باید بره بز بچرونه، راستی کاش اون مسابقه رو کامل میدیدین تا به سطح معلومات عادل‌جان پروفسور پی ببرین، فتل ترقه به از اونه
یوسف
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
بیشتر فوتبال دوستان! یاد حرفای ائمه جمعه میفتم که با زبان مردم حرف میزنن!
ساشا
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
ببخشید از جمع عذر میخوام ولی بعضی ها خیلی... هستند. همین روزنامه ایران ، مورخ 4 بهمن، تیتر اصلیش این بود. با اجرای ماده 74 ، تمام بازی های پرسپولیس 3 بر صفر خواهد شد. حالا امروز همین روزنامه تیتر زده تیم پرسپولیس نگران قهرمانی فصل پیشش نباشه ، شما خیلی بی حیا و وقیح هستید، براتون متاسفم، دیگه امثال روزنامه های خبر ورزشی ،ایران ورزشی و گل بالاترین خلاقیتشون کپی کردن خبر های نود هست مگه به جز اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به کوری چشم همه ی بد خواهان وخناسان ، جلوتون وقتی با جام رژه رفتیم وسرود قهرمانی خوندیم و شما ها در حال سوختن از نوع درجه سه بودید و دق کردید . حالتون اون موقع دیدنی میشه!!!!!!!!!!!!
نیما
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
معلومه تیمه بی رگه و ریشه و دزد و مافیایی که وزارت پشتشه!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر