فهرست
دکه آنلاین؛ دوباره بخند یوز
دکه آنلاین؛ دوباره بخند یوز

دکه آنلاین؛ دوباره بخند یوز

آی اسپورت – خبر ورزشی عکسی از صحنه لایی زدن امیری به پیکه انداخته و تیتر تونل پیکه جهانی شد را روی جلد برده. این روزنامه از تشکیل کمپین برای حفظ امیری در پرسپولیس خبر داده. کی روش به شاگردانش گفته باید جلوی کی روش خودمان را ثابت کنیم. پورعلی گنجی هم مدعی شده کاستا به او فحش ناموس داده!

 

خبر ورزشی 2 تیر
خبر ورزشی 2 تیر

گل طرحی جالب از کی روش در کنار یوز ایرانی روی جلدش کار کرده و با تیتر دوباره بخند یوز به این نکته اشاره کرده که ایران منتظر درخشش دوباره تیم ملی است. این روزنامه شرایط اینروزهای سردار آزمون را هم بررسی کرده. مصاحبه با جواد خیابانی و اعتراف او به احساساتی بودنش هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

گل 2 تیر
گل 2 تیر

پیروزی هم عکس لایی زدن امیری به پیکه را روی جلد برده و از قول او نوشته ایران برایش مهم بودن نه لایی زدن به مدافع سرشناس اسپانیایی. شریفی هم گفته می خواهد در پرسپولیس به اوج برسد.

 

پیروزی 2 تیر
پیروزی 2 تیر

همشهری ورزشی عکسهایی از مسی و نیمار را روی جلد برده و با تیتر سیاه چاله ستاره ها نوشته که فوتبال و جام جهانی ممکن است روی بی رحمش را به ستاره ها نشان دهد. مخالفت با حضور پویول در برنامه عادل و وضعیت اینروزهای آزمون تیترهای دیگر این روزنامه است.

همشهري ورزشي 2 تیر
همشهري ورزشي 2 تیر

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-06-23 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر