فهرست
پدرم به خاطر دیدار لیورپول و اتلتیکو درگذشت
پدرم به خاطر دیدار لیورپول و اتلتیکو درگذشت

پدرم به خاطر دیدار لیورپول و اتلتیکو درگذشت

آی اسپورت – دیدار لیورپول و اتلتیکومادرید در یازدهم مارس یکی از آخرین بازی‌هایی بود که پیش از آغاز وضعیت اضطراری در جهان به خاطر کووید ۱۹ به صورت نرمال برگزار شد.

در آن زمان برگزاری این دیدار با انتقادهای زیادی روبه‌رو شد چون موجب سرعت در همه‌گیری شد. در شبی که اتلتیکو صعود کرد تعداد زیادی از هواداران روخی بلانکو در آنفیلد حضور داشتند. این در حالی بود که به آن‌ها توصیه شده بود برای احتیاط به انگلیس سفر نکنند. اکنون یک خانواده بریتانیایی از این بازی شکایت کرده است. ریچارد مسون ۷۰ ساله در هفدهم آوریل به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

خانواده این هوادار انگلیسی گفتند: ۹۹ درصد احتمال دارد او در این بازی به کووید ۱۹ مبتلا شده باشد. او جلوی هواداران اتلتیکو در ورزشگاه نشسته بود. کاملا آشکار است که ویروس در آن جا وجود داشت اما زمانی که دولت اعلام می‌کند همه چیز خوب است به آن اهمیت می‌دهیم.

در نهایت ریچارد یک ماه پس از آن دیدار لیگ قهرمانان اروپا درگذشت. اکنون خانواده‌اش خواستار توضیح هستند و یک پرونده را در رابطه با اتفاقی که افتاد باز کرده‌اند. خانواده مسون گفت: دولت خیلی دیر عمل کرد و می‌دانست که چنین اتفاقی می‌افتد. اکنون به حرف‌هایی که می‌زند اعتماد نداریم.

     
آی اسپورت
2020-06-02 15:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر