فهرست
رومنیگه: باشگاه های بوندس لیگا به دنبال ضربه زدن به بایرن هستند
رومنیگه: باشگاه های بوندس لیگا به دنبال ضربه زدن به بایرن هستند

رومنیگه: باشگاه های بوندس لیگا به دنبال ضربه زدن به بایرن هستند

آی اسپورت- کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، با انتقاد از باشگاه های بوندس لیگا برای شروع زودهنگام رقابت های فصل جدید بعد از رقابت های جام جهانی، اعلام کرد که این اتفاق به ضرر بایرن خواهد بود.

رقابت های فصل جدید بوندس لیگا با دیدار بایرن مونیخ مقابل وولفسبورگ در روز 22 آگوست (1 شهریور) آغاز خواهد شد؛ در حالی که تنها 6 هفته از پایان جام جهانی 2014 سپری شده است.

7 بازیکن بایرن در فهرست یواخیم لوو در جام جهانی حضور داشتند و رومنیگه از اینکه سایر باشگاه های بوندس لیگا، با پیشنهاد آنها برای به تعویض انداختن رقابت ها موافقت نکردند، ناراحت است.

او به بیلد گفت:\" سه هفته استراحت خیلی کوتاه است و دو هفته آماده سازی اصلا کافی نیست. در جلسه مدیران باشگاه ها، من پیشنهاد دادم که رقابت ها 29 آگوست آغاز شود اما این پیشنهاد رد شد.آنها گفتند که این تنها راهی است که می توانند برای بایرن دردسر ایجاد کنند.\"

بایرن در تابستان با فروش مانژوکیچ و کروس، درآمد هنگفتی داشت اما رومنیگه اعلام کرد که گواردیولا قصد خرید بزرگی ندارد.

\" مطمئن نیستم که بخواهیم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم. فوق العاده خواهد بود اگر نقل و انتقالات را با درآمد 42 میلیون یورویی به پایان برسانیم اما پرداختی ما به بازیکنان هم زیاد است. کیفیت نیاز به هزینه دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-19 22:11:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر