فهرست
ام ویلا: کسب موفقیت با اینتر، مهمتر از پول است
ام ویلا: کسب موفقیت با اینتر، مهمتر از پول است

ام ویلا: کسب موفقیت با اینتر، مهمتر از پول است

آی اسپورت- یان ام ویلا، هافبک جدید اینتر، تاکید کرد که برای بازگشت نرآتزوری به جمع مدعیان قهرمانی سری آ، انگیزه زیادی دارد و همین مسئله دلیل اصلی پیوستن او به این باشگاه بوده است.

این هافبک فرانسوی، اوایل این هفته از روبین غازان روسیه به صورت قرضی به اینتر پیوست. پیش از این شایعاتی درباره پیوستن ام ویلا به آرسنال و لیورپول مطرح شده بود، اما خیلی زود مشخص شد که اینتر جدی ترین مشتری اوست.

اینتر در سال 2010، تحت هدایت مورینیو سه گانه سری A، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان را فتح کرد، اما در دو فصل اخیر آنها نهم و پنجم شده اند.

اما آنها با اریک توهیر، مالک جدید باشگاه، می خواهند به جمع مدعیان اصلی فوتبال ایتالیا بازگردند و ام ویلا اعلام کرد که برای او، این پروژه مهم تر از کسب درآمد بیشتر است.

او در مراسم معارفه خود گفت:\" من ایتالیا و اینتر را انتخاب کردم، زیرا این باشگاه می خواهد به سطح اول فوتبال برگردد.من نگران بودم که قرارداد با مشکل مواجه شود، اما خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت.

 در مورد پیشنهادات بهتر؟ همه چیز پول نیست.اینتر یک باشگاه بزرگ است و این مسئله را در زمین فوتبال نشان داده است. من مشکلی در روسیه نداشتم.اما وقتی شانس پیوستن به اینتر پیش آمد، معطل نکردم.\"

ام ویلا وقتی برای تیم ملی زیر 21 ساله های فرانسه بازی می کرد، به علت بی انضباطی برای مدتی از بازی های ملی محروم شد اما او تاکید کرد تصویری منفی ای که از او در اذهان مانده، کار رسانه های فرانسوی است:\" وجهه بدی که در سابق داشتم، کار روزنامه های فرانسوی بود.من چنین بازیکنی نیستم.

همه تلاشم را برای اینتر خواهم کرد. بهترین پست برای من جلوی مدافعین است، اما هر جا که مربی بخواهد بازی خواهم کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-19 23:04:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر