فهرست
ماروتا: موراتا یکی از مستعدترین بازیکنان جوان دنیاست
ماروتا: موراتا یکی از مستعدترین بازیکنان جوان دنیاست

ماروتا: موراتا یکی از مستعدترین بازیکنان جوان دنیاست

آی اسپورت- جوزپه ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس معتقد است که آلوارو موراتا یکی از مستعدترین بازیکنان جوان حال حاضر دنیاست.

باشگاه یوونتوس اعلام کرد که پس از هفته ها مذاکره، سرانجام با رئال مادرید بر سر به خدمت گرفتن موراتا به توافق رسیدند.این قرارداد 5 ساله و به ارزش 5 میلیون یورو است.

از طرفی متقاعد کردن باشگاه رئال مادرید برای فروش این بازیکن جوان اسپانیایی و از سوی دیگر رقابت با دیگر باشگاهها کار را برای یووه سخت کرده بود.حالا ماروتا معتقد است که این بازیکن در سالهای آینده سود فراوانی عاید باشگاه خواهد کرد.

ماروتا در مراسم معارفه موراتا گفت:\" این بازیکن 21 سال دارد و از رئال مادرید می آید.او از مستعدترین بازیکنان جوان اروپا و جهان است

او با دو تیم زیر 19 ساله ها و زیر 21 ساله های اسپانیا قهرمان شده است و کفش طلا را برای آن تورنمت ها برده است.(سال 2011 و 2013).او در قهرمانی رئال مادرید در سال گذشته حضور داشت.

او 6 فصل با آنها بوده است.انواع و اقسام موفقیت ها را به دست آورده و ذهنیت پیروزی دارد. همه اینها باعث شد ما او را انتخاب کنیم.

مذاکرات خیلی سخت بود.رئال مادرید می خواست او را نگه دارد و باشگاههایی نیز به دنبال جذب او بودند. اگر آلوارو امروز اینجاست، به این دلیل است که او می خواست پیراهن این باشگاه بزرگ را بپوشد.

رئال این حق را دارد که او را دوباره بخرد.اما این بازیکن در حال حاضر اینجاست و تجربیات بزرگی در انتظار اوست. ما امیدواریم که بتوانیم در کل این پنج سال، او را در اختیار داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-19 23:37:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر