فهرست
آنری: رونالدو به اندازه مسی با استعداد نیست
آنری: رونالدو به اندازه مسی با استعداد نیست

آنری: رونالدو به اندازه مسی با استعداد نیست

آی اسپورت- تیری آنری اعتقاد دارد که هم تیمی سابق او در بارسلونا از نظر استعداد، دست نیافتنی است و حتی کریس رونالدو نیز با او قابل مقایسه نیست.

مسی سال گذشته عنوان بهترین بازیکن جهان را به کریس رونالدو واگذار کرد.ولی در جام جهانی با درخشش خود، آرژانتین را به فینال رساند و توپ طلا را برد.

آنری که پیش از آن که در سال 2010 به نیویورک ردبول بپیوندد با مسی هم بازی بود، تاکید کرد که هیچ بازیکنی در جهان از نظر استعداد با مسی قابل قیاس نیست.

او در گفتگو با بی بی سی گفت:\" مسی بهترین بازیکن جهان است، اما من برای میزان تلاشی که رونالدو در هر بازی می کند، احترام زیادی قائلم.

ولی مسی یک بازیکن عجیب است.برای کودکان خوب است که می بینند یک بازیکن چنین استعداد خارق العاده ای دارد و دیگری از طریق تلاش، نمایش خیلی خوبی از خود ارائه می دهد. لوئیز ساها به من می گفت که رونالدو پرتلاش ترین بازیکن در منچستر یونایتد بود. منظور من این نیست که مسی تلاش نمی کند، اما تلاش رونالدو فراتر از حد طبیعی است. رونالدو باید تلاش زیادی بکند تا بهترین باشد.آن دو ذهنیت مشابهی دارند، اما تفاوت آنها در آن چیزهایی است که گفتم.\"  

 اسطوره آرسنال برای لوئیز سوارس که این تابستان در ازای 88 میلیون یورو به بارسا پیوسته، آینده خوبی را پیش بینی کرد و گفت که او آینده درخشانی در لالیگا خواهد داشت.

\" او همه چیز دارد.به شکل مثبتی سرکش است، می تواند ضربه های چکشی بزند، توانایی سرزنی دارد. او در بازی هایش روش شریرانه ای دارد که من آن را تقلب نمی نامم. او می داند که چطور گلزنی کند.در برابر انگلیس این موضوع را دیدیم.آنها به او دو فرصت دادند و او دو گل به ثمر رساند.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-20 14:30:45
نظر دهید

۴ نظر
امیر
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
درست گفته ..این یه چیز طبیعیه ..کار رونالدو رو باید ستود که با تلاش فراوان به همه چیز رسیده..تو کل جهان استعداد و نبوغ زیاد داریم ولی اونیکه بتونه با تلاش همه استعدادای ممکن رو کسب کنه خیلی کم داریم.
کریس
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۳۴
یه چیز منطقی گفته.مسی استعدادی داره که هنوز هیچ تغییری نسبت به قبل نکرده..ولی کریس با تلاشش به استعدادی رسیده که سال به سال کاملتر و فوق العاده تر میشه..ولی مسی همون مسی 8 سال قبله.کریس یه دونه باشه..
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۲
شاید اندازه اون استعداد نداشته باشه ولی تلاشش برای رسیدن به این موقعیت مطمئنن بیشتر از مسی بوده،یه نفر استعداد ذاتی داره و نیازی نیست چندان تلاش کنه،مثل کودکی که از 2 سالگی میخونه و مینویسه،ولی یک نفر استعدادش اکتسابی هست و باید با تلاش و داشتن علاقه بهش برسه ..... تفاوت مسی و رونالدو فقط در همین هست ..... و از این رو من غبطه میخورم بر رونالدو که اینطوری خودش رو با تلاش زیاد به اینجا رسونده
ال مورو
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۲
حالا استعداد مهمه یا تلاش؟؟ توپ طلا رو به استعداد می دن؟؟.. یادت رفت بگی کی بازیکن کامل تری هست... این یعنی استعداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر