فهرست
ونگر: مطمئنا یک دروازه بان جدید می خریم
ونگر: مطمئنا یک دروازه بان جدید می خریم

ونگر: مطمئنا یک دروازه بان جدید می خریم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، که در حال تقویت تیمش برای فصل آینده است، به هواداران تیمش قول داد که در این تابستان حتما یک دروازه بان جدید به خدمت بگیرد.

با توجه به پیوستن فابیانسکی به سوانسی، شچسنی تنها دروازه بان قابل اعتماد توپچی هاست و به همین دلیل، سرمربی فرانسوی معتقد است که باید این پست را تقویت کند.

الکسیس سانچس و متئو دبوشی به تازگی به آرسنال پیوسته اند و حالا توپچی ها در حال مذاکره با دیوید اسپینا، دروازه بان تیم ملی کلمبیا هستند.آنها همچنین می خواهند، خوان ماکیو مدافع راست اتلتیکو مادرید را نیز به خدمت بگیرند.

آرسن ونگر پس از پیروزی 0-2 در بازی دوستانه در برابر بورهام یونایتد گفت که کار او در بازار نقل و انتقالات هنوز به پایان نرسیده است.

او به خبرنگاران گفت:\" من از عملکردمان در بازارنقل و انتقالات تا به اینجا راضی هستم، اما هنوز کارمان تمام نشده است.

نمی توانم نامهایی را در اختیار شما قرار دهم، چون هرگز نمی دانیم که آیا می توانیم آنچه می خواهیم را به دست آوریم یا نه، ولی من هنوز مشغول تقویت تیمم هستم.قطعا یک دروازه بان به خدمت خواهیم گرفت. گاهی وقتها بازیکن مورد نظر شما خیلی دیر در دسترس قرار می گیرد.

می توانم ماجرای انتقال اوزیل در فصل پیش را به یاد شما بیاورم. اوزیل در ابتدا در دسترس نبود. اما ما او را در اواخر فصل نقل و انتقالات به خدمت گرفتیم. این بار باید این کار را خیلی زود انجام دهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-20 01:06:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر