فهرست
رکرتیوو 0 - 1 بارسلونا ؛ شروع امیدوارکننده لوئیس انریکه
رکرتیوو 0 - 1 بارسلونا ؛ شروع امیدوارکننده لوئیس انریکه

رکرتیوو 0 - 1 بارسلونا ؛ شروع امیدوارکننده لوئیس انریکه

آی اسپورت - امروز اولین بازی دوستانه پیش فصل بارسلونا در جام کلمبینو در شهر هوئلوا به انجام رسید. حریف مقابل بارسا تیم اول این شهر رکرتیوو بود که چند سال قبل در سطح اول فوتبال اسپانیا حضور داشت.
انریکه در این بازی از ابتدا تنها سه بازیکن تیم اول بارسا را در ترکیب قرار داده بود و در واقع تیم جوانان باشگاه به مربیگری اوزه بیو، زیر نظر انریکه در این بازی به میدان رفت.

نیمه اول بازی تقریبا در اختیار تیم میزبان بود که با حمایت هوادارانش بازی پرتحرک و شادابی را ارائه می داد. هر چند که نمی توانست روی دروازه ماسیپ فرصت خطرناکی را خلق کند.

در بارسلونا سرخی روبرتو کاپیتان بود و به عنوان بازیکن آزاد به همه مناطق سرکشی می کرد. مونتویا نیز در جناح راست حضور داشت و ضمن ارائه یک بازی خوب، چندین شوت را نیز روانه دروازه رکره کرد.

اما هلیلویچ کروات. این جوان کروات را بخاطر بسپارید.او امروز اولین بازی رسمی خود با پیراهن بارسا را انجام داد.بازیکنی که در منطقه چپ بکار گرفته شده بود اما به خوبی در زمین جابه جا می شد.

بازی خوانی خوبی داشت و وقتی توپ به او می رسید با هوش بالایش پاس های دقیقی را ارسال می کرد. او نوید یک بازیکن آینده دار و موفق را می دهد.

در نیمه دوم، تراشتیگن آلمانی و نیز جرارد دلوفئو وارد زمین شدند. تراشتیگن به هیچ وجه به دردسر نیفتاد اما در اندک توپ هایی که به او رسید، تسلطش روی هر دو پا را نشان داد.

اما دلوفئو بدون شک ستاره دیدار بود. او با ورودش جریان بازی را کاملا به نفع بارسا تغییر داد. روی گل خوان رومن تاثیر مستقیم داشت و یک ضربه را نیز به تیر دروازه رکرتیوو کوبید.

اعتماد به نفس بالای او که ناشی از بازی در لیگ جزیره در سال گذشته و در لباس اورتون است، کاملا مشهود بود. او یک سرو گردن از دیگر بازیکنان بارسا بالاتر نشان می داد.

در غیاب مسی،سوارس و نیمار او این فرصت را دارد تا بیش از پیش خودش را نشان دهد و بدون شک می تواند عصای دست انریکه در لالیگای امسال باشد.

زننده تنها گل دیدار خوان رومن بود. بازیکن جوانی که سال گذشته در نیم فصل به ویارئال قرض داده شده بود.ضمن اینکه انریکه در این بازی از سیستم همیشگی بارسا؛ 3-3-4 استفاده کرد.

به هر ترتیب؛ بارسا با تیم جوانانش رکرتیوو را در خانه اش مغلوب کرد. شروعی امیدوار کننده برای انریکه و تیم جوانش.

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-07-20 01:57:46
نظر دهید
۱۳ نظر
Sina RMA
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
ماشالله به بچه های مس کرمان :))))...با هزار زحمت تونستن با اختلاف یه گل یه تیم درجه 3 رو ببرن:)))
Hala madrid
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۱
مس کرمان خخخخخخخخخ
ali
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۸
همین فصل پیش بود رئال مالدیو تو جام حذفی جلوی تیم دسته سوم مساوی کرد داشت حذف میشد :لول:
اسمش یادم نیست سرچ کن پیدا میکنی هه تازه رئال مالدیو بازیکنای اصلیش هم بودن
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
چرا همه نویسنده های ساییتون بارسایین ؟ سوال شده برام به خدا اینقدم تابلو طرفداری میکنید خندم میگره ... سایتا یا طرفدار بارسا هستن یا رئال ...
مجتبی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۰
چه ربطی به بارسایی بودن داره.من خودم بارساییم ولی وقتی بازی رئال رو میبینم دوست دارم جذاب باشه.مطمئن باش افت بارسا از جذابیت لیگ قهرمانان و لالیگا کم میکنه
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۵
اصلا هم بارسایی نیستن میگن مادرید شانسه اوله که تو ی پستی که کلی داشته کروس رو خریده اما بارسا سوارس رو خریده و... در ضمن منظورش از تیم اول بارترا دفاع. ماسیپ. دروازبان و سرخی روبرتو هافبک بودن که هیچ کدوم ترکیب اصلی نیستن
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۷
جرارد دلفئو ، مطمئنم تو اینده نزدیک جز تاپ ترین فوتبالیست هاى دنیا میشه
...
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۳۵
جالبه...انگار بعضیا با مفهوم بازی دوستانه آشنایی ندارن...تیم هم دسته 2 بود(صرفا جهت اطلا) بعد جالبه که یک نفر هم حتی از این کسایی که نظر دادن نمیدونستن چنین بازی امروز قراره برگزار بشه بعد اومدن دُرفشانی میکنن.چن تا نام آشنا تو این ترکیب وجود داشت؟دولوفئو،تراشتگن و مونتویا.تازه دولوفئو و تراشتگن هم تعویض شدن...ولی کلا خیلی جالبه که ملت در مورد بازی دوستانه ای که با تیم جوانان و ذخیره های تیم جوانان انجام شد هم نظر میدن و کری میخونن :))
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۳۶
مهم نیست با تیم دسته دومی مساوی کنه مهم این که قهرمان شد
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۴۹
عزیزم به خاطر اینکه بارسا طرفداراش بیشتر هسن
اتفاقا آی اسپورت بیشتر طرفداری ریال رو میکنه
سعید fc barca
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۵۸
تیم جوانان ما همین مس کرمان رو لوله میکنه.تیم دوم ما که به پای تیم دوم شما هم نمیرسه که.چون عمو پرزتون فقط بلده ستاره بخره
همچین میگین مس کرمان که انگار لباس زاغارت خودتون رو نمیبیند
ببینم با پلنگ صورتی های خودتون چه میکنید.خوب نامزد کریس رونالدو هم لباس دوم صورتی تون رو مسخره کرده
Més que un club
هلیلویچ که قرار بود بره رئال!
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۱
حتماً مربی نخواسته...
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۴
پرز فقط بلد ستاره بخره؟!حتما سوارز و تراشگن و راکیتیچ لامسیا ساخته؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر