فهرست
ادینیو: دوست داشتم استقلالی شوم/ تراکتور هم چیزی از استقلال کم ندارد
ادینیو: دوست داشتم استقلالی شوم/ تراکتور هم چیزی از استقلال کم ندارد

ادینیو: دوست داشتم استقلالی شوم/ تراکتور هم چیزی از استقلال کم ندارد

آی اسپورت-  لوسیانو ادینهو یکی از بازیکنانی بود که پس از پایان لیگ، خبر استقلالی شدنش بر سر زبان افتاد. خود لوسیانو بارها این خبر را تایید کرد اما مدیران باشگاه استقلال همیشه آن را تکذیب کردند.

به گفته خودش امیر قلعه نویی برای آبی پوش شدنش صحبت هایی را انجام داده بوده اما دلیل منصرف شدن ژنرال را نمی داند. در هر صورت این بازیکن حالا در آستانه تراکتوری شدن قرار گرفته، تیمی که از نظر ادینهو، مثل استقلال بزرگ و پرطرفدار است. گفتگو با ادینهو را به نقل از آناج بخوانید.

* مثل اینکه به جای استقلال می خواهی سر از تراکتور سازی تبریز در بیاوری؟

- بله. مذاکرات خوبی با مدیران این باشگاه داشته ام و به زودی هم صبحت های نهایی را انجام می دهم و بازیکن این تیم می شوم.

* ظاهرا در سفر به ایران و تبریز هم دچار مشکل شده ای؟

- به خاطر بازگشت توریست های حاضر در برزیل به کشورهایشان، اکثر بلیت ها به فروش رسیده است و به سختی بلیت پیدا می شود. فعلا درگیر پیدا کردن بلیت هستم اما به زودی در ایران حضور پیدا خواهم کرد.

* چرا می خواهی به تراکتور بروی؟

- دوست داشتم که دوباره در لیگ ایران بازی کنم چون آشنایی کامل با شرایط لیگ برتر را دارم. بازی در لیگ ایران برایم راحت تر از کشورهای دیگر است. از چند تیم عربی هم پیشنهاد داشتم اما دلم با لیگ ایران و تیم های ایرانی بود.

* البته دلت بیشتر با استقلال بود، اینطور نیست؟

- خب دوست داشتم استقلالی شوم اما فکر می کنم تراکتور هم چیزی کم از این تیم نداشته باشد. تراکتور هم یک تیم بزرگ و پرطرفدار است.

* خودت همیشه از اینکه استقلالی ها با تو مذاکره کرده اند حرف زدی اما مدیران این باشگاه هیچ وقت این قضیه را تایید نکرده اند. چرا؟

- چون من با امیر قلعه نویی صحبت کردم. آن هم نه در فصل نقل و انتقالات. پس از پایان لیگ بود که ایشان صحبت هایی را با من انجام دادند. اما همه چیز به شروع فصل نقل و انتقالات موکول شد. اما با شروع نقل و انتقالات خبری از استقلالی ها نشد.

* فکر می کنی چرا قلعه نویی به یکباره از جذب تو صرف نظر کرد؟

- نمی دانم. اما ایشان بازی ام را دوست دارند. خود قلعه نویی بود که باعث شد در فوتبال ایران مطرح شوم. اگر بازی ام را قبول نداشت آن زمان اجازه نمی داد بازی کنم و ستاره شوم. به واسطه اعتماد ایشان بود که در فوتبال ایران نامم را بر سر زبان ها انداختم. در هر صورت دیگر قرار نیست به استقلال فکر کنم چون می خواهم بازیکن تراکتورسازی شوم.

* به نظرت در تراکتور می توانی دوباره به همان ادینهوی گلزن تبدیل شوی؟

- تراکتور هواداران پر شوری دارد. تشویق هواداران این تیم به بازیکنان شان روحیه و انرژی می دهد. از اینکه قرار است در این تیم بازی کنم خیلی خوشحالم. با حمایت و تشویق هواداران تراکتور می توانم به روزهای خوبم بازگردم و دوباره در جمع گلزنان برتر لیگ حضور پیدا کنم.

     
آی اسپورت
2014-07-20 09:54:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر