فهرست
چرا بارسلونا هنوز می‌تواند به لالیگا امیدوار باشد؟
چرا بارسلونا هنوز می‌تواند به لالیگا امیدوار باشد؟

چرا بارسلونا هنوز می‌تواند به لالیگا امیدوار باشد؟

آی اسپورت - بارسلونا سال بد خود را با یک نتیجه ناامید کننده به پایان رساند و در هفته شانزدهم لالیگا با تساوی یک بر یک مقابل ایبار متوقف شد. به نوشته میستر چیپ (کارشناس اسپانیایی) آبی ناری ها تنها هفت بازی از ۱۵ دیدار نخست این فصل لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشتند که نشان دهنده شروع ضعیف تیم کاتالانی است. آخرین باری که بارسا عملکرد مشابهی داشت به سال ۲۰۰۳ برمی گردد که فرانک رایکارد هدایت این تیم را بر عهده داشت.

رونالد کومان در ۱۵ بازی نخستش در لالیگا هفت پیروزی، چهار تساوی و چهار شکست را به ثبت رسانده است (۲۵ امتیاز). ۲۶ سرمربی در تاریخ بارسلونا عملکرد بهتری از سرمربی هلندی در ۱۵ بازی نخست لالیگا داشته اند. بارسا در ۳۵ بازی که در سال ۲۰۲۰ در لالیگا انجام داد ۶۸ امتیاز به دست آورد. این بدترین آمار از سال ۲۰۰۳ محسوب می شود. در آن زمان کاتالانی ها از ۴۰ بازی ۶۱ امتیاز کسب کردند.

اکنون شانس بارسلونا برای قهرمانی در لالیگا خیلی کم شده است اما تاریخ نشان می دهد بعید نیست آبی اناری ها بتواند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. سویا (۴۶-۱۹۴۵)، بارسلونا (۴۸-۴۷)، اتلتیکومادرید (۵۰-۴۹)، رئال مادرید (۶۸-۶۷)، رئال مادرید (۷۹-۷۸)، اتلتیک بیلبائو (۸۴-۸۳)، رئال مادرید (۸۷-۸۶)، بارسلونا (۹۹-۹۸) و والنسیا (۰۲-۲۰۰۱) در ۱۵ دیدار نخست خود کمتر از ۵۰ درصد بازی هایشان با پیروزی به پایان رسید اما در نهایت فاتح لالیگا شدند.

     
آی اسپورت
2020-12-31 20:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر