فهرست
گزارش رکورد درباره تمدید قرارداد کی روش/ پایان شایعات
گزارش رکورد درباره تمدید قرارداد کی روش/ پایان شایعات

گزارش رکورد درباره تمدید قرارداد کی روش/ پایان شایعات

آی اسپورت - توافق کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد در رسانه های پرتغالی بازتاب داشته است.

سایت رکورد پرتغال در گزارشی به قلم برونو دیاس نوشته: سرمربی پرتغالی تیم ایران علاقه اش به ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال این کشور را رد نکرده است. با اینکه هنوز قراردادی امضا نشده اما کی روش به خبرنگاران ایرانی گفته که می خواهد کارش را در این کشور ادامه دهد.

قرار است کی روش اول آگوست - 10 مرداد - قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران را تمدید کند و تیم ملی این کشور را برای حضور در جام ملتها و همچنین بازیهای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 آماده کند

تمدید قرارداد کی روش با ایران به معنای پایان تمام داستانهایی است که در مورد جدایی او از تیم ملی به گوش می رسید. او در هنگام برگزاری رقابتهای جام جهانی گفته بود که فدراسیون فوتبال ایران هیچ پیشنهادی به او برای تمدید قرارداد نداده است و وقتی خبری از پیشنهاد فدراسیون فوتبال نیست، پس دلیلی برای ادامه همکاری وجود ندارد.

به موازات مطرح شدن بحث جدایی کی روش از تیم ملی ایران، شایعاتی در مورد مذاکره او با مسئولان فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی به گوش رسید اما حالا که کی روش با ایران به توافق رسیده، افریقایی ها باید دنبال گزینه دیگری باشند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-20 10:53:43
نظر دهید
۱ نظر
مجید
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
رسم مدیران ورزشی ما همیشه همین بوده لقمه را صدبار دور سر میچرخانند و---بستن یک قرارداد بایک مربی درجه یک کارنامه روشن داره که اینقدر نباید پیچ وتاب بخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر