فهرست
سوال روز: کاپیتان استقلال در لیگ چهاردهم چه کسی خواهد بود؟!
سوال روز: کاپیتان استقلال در لیگ چهاردهم چه کسی خواهد بود؟!

سوال روز: کاپیتان استقلال در لیگ چهاردهم چه کسی خواهد بود؟!

آی اسپورت- با جدایی سید مهدی رحمتی از تیم استقلال، این تیم کاپیتان اولش را از دست داد تا موضوع بازوبند در استقلال موضوع مبهمی باقی بماند. در فصل گذشته ی لیگ برتر آبی پوشان چهار نامزد اصلی برای بستن بازوبند کاپیتانی داشتند: فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی ، پژمان منتظری و جواد نکونام. که البته هر چهار بازیکن از تیم استقلال جدا شده اند تا امسال برای بازوبند نامزدهای جدیدی تعریف شود.
از میان بازیکنان حاضر در تیم استقلال نام سه بازیکن به عنوان اصلی ترین گزینه های کاپیتانی استقلال در فصل چهاردهم برده می شود. امیرحسین صادقی ، آرش برهانی و آندو تیموریان بازیکنانی هستند که امسال بازوبند را به بازو خواهند بست اما اینکه کدام یک نفر اول خواهد بود هنوز مشخص نیست. امیرحسین صادقی پر سابقه ترین بازیکن استقلال است و قدمت حضورش در تیم بیش از 10 سال است. همین شانس او را برای کاپیتانی بسیار زیاد کرده است.از طرفی آرش برهانی در بین بازیکنان حاضر در استقلال، بیش از هر کس دیگری در این تیم تداوم داشته و نزدیک به 7 سال است که از تیم استقلال تکان نخورده است. آرش در بازی آخر استقلال در لیگ قهرمانان فصل گذشته کاپیتان تیم استقلال بود و امسال هم در بازی های دوستانه بازوبند را به بازو می بست. اما اینکه احتمالا آرش بازیکن ثابت تیم نباشد شانس او را در این موضوع کم کرده است.و در آخر آندو تیموریان هم شانس بسیار زیادی دارد تا در لیگ چهاردهم به عنوان کاپیتان استقلال معرفی شود. آندو که یکی از بهترین بازیکنان ایران است، علی رغم پیشنهادات زیادی که داشت استقلال را برای ادامه ی فوتبالش انتخاب کرد و همین باعث شد امیر قلعه نویی در تماسی از ترکیه اعلام کند اگر آندو در استقلال بماند بازوبند را به وی خواهد داد. تیموریان با آنکه سابقه ی کمتری نسبت به صادقی و برهانی دارد اما در میانه ی میدان مانند یک رهبر می جنگد و بازی می کند و همین باعث شده قلعه نویی این بازیکن را مناسب کاپیتانی تیمش بداند. البته ناگفته نماند قلعه نویی در زمانی که نکونام به استقلال پیوست هم به وی همچین قولی را داده بود!
به هر حال کمتر از دو هفته تا شروع لیگ برتر فوتبال باقی مانده است و باید منتظر ماند و دید چه بازیکنی بازوبند کاپینانی استقلال را به بازو خواهد بست. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-20 11:44:42
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۲
آندو بهترین گزینه ست.............
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۹
صادقی
فهیمه سلیمی
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
من عشق استقلالم استقلال هم عشق منه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر