فهرست
حمودی: باز هم نظر کی روش را جلب می کنم / از استقلال طلب دارم ولی شکایت نکردم
حمودی: باز هم نظر کی روش را جلب می کنم / از استقلال طلب دارم ولی شکایت نکردم

حمودی: باز هم نظر کی روش را جلب می کنم / از استقلال طلب دارم ولی شکایت نکردم

آی‌اسپورت‌ ـ مدافع تیم فوتبال سپاهان درباره اردوی این تیم در کشور ترکیه گفت: تمرینات منظم و سه بازی خیلی خوب در مدت زمان حضورمان در کمپ آنکارا برگزار کردیم.
علی حمودی در خصوص اردوی خارج از کشور سپاهان اظهار داشت: در طول این سال ها به اردوهای زیادی رفته بودم ولی اردوی این فصل همراه با تیم سپاهان در منطقه ای آرام و بسیار زیبا برگزار شد. زمین تمرین ما در نزدیکی محل اقامت تیم بود و تمرینات پرفشار و مفیدی را در این مدت پشت سر گذاشتیم.
وی افزود: همچنین در این مدت سه بازی تدارکاتی خیلی خوب برگزار کردیم که در دیدار اول فوق العاده بودیم اما در بازی دوم به علت قرار داشتن در اوج فشار تمرینات بدنی نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ولی در بازی آخر برابر تیم عربستان عملکرد رضایت بخشی ارائه کردیم.
مدافع تیم فوتبال سپاهان درباره بازی با فنرباغچه و بازگشت مجدد این تیم به ترکیه توضیح داد: شاید اگر مسئولان تیم تصمیم می گرفتند تا پایان همین هفته برای بازی با فنرباغچه در ترکیه بمانیم شرایط روحی مان به شدت افت می کرد. اما همین که در شب های قدر به ایران برگشتیم و بازیکنان با خانواده هایشان دیدار کردند به لحاظ روحی اتفاق خوبی بود که برای کل تیم افتاد.
حمودی ادامه داد: مطمئنا بازی با فنرباغچه برای ما مفید خواهد بود چراکه این تیم جزو بهترین باشگاه های کشور ترکیه محسوب می شود.
بازیکن سپاهان در ارتباط با شروع لیگ برتر یادآور شد: امسال هم مانند یکی، دو فصل اخیر مهره های ارزشمند لیگ در تیم های مختلف پخش شده اند و همین باعث شده تا تیم ها از نظر بازیکن در سطح خیلی خوبی قرار بگیرند. به طور مثال حریف اول ما در لیگ تیم پیکان است که هیچ شباهتی به تیمی از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده، ندارد. حضور بازیکنانی مانند مهدی رحمتی، ساموئل، دقیقی و دیگران این تیم را دگرگون کرده است. البته سپاهان هم در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرده و مطمئن هستیم همه اعضای تیم در نظر دارند با قدرت لیگ را شروع کنند.
مدافع پیشین تیم ملی درباره اهداف خود در لیگ چهاردهم گفت: دوست دارم بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شوم و در جام ملت های آسیا برای کشورم به میدان بروم. البته قسمت نبود که در جام جهانی در خدمت تیم ملی باشم ولی همه هدفم تلاش برای رسیدن مجدد به پیراهن تیم ملی است.
حمودی در پاسخ به این سوال که تمدید قرارداد کارلوس کی روش باعث نگرانی او برای عدم دعوت مجدد به تیم ملی نمی شود خاطرنشان کرد: تیم ملی متعلق به بازیکنان خاص نیست و قطعا هر کس خوب باشد، می تواند به اردوی این تیم دعوت شود. کارلوس کی روش را خوب می شناسم و می دانم اگر بازیکنی عملکرد خوبی داشته باشد از نگاه او پنهان نمی ماند.
مدافع پیشین تیم استقلال در خصوص مطالباتش از این باشگاه عنوان کرد: من هنوز از باشگاه استقلال طلب دارم ولی به خاطر علاقه ای که از قبل به این تیم داشتم هرگز به خاطر طلبم شکایت نکردم و امیدوارم حالا که مدیران جدید درصدد پرداخت مطالبات اعضای قدیمی این تیم هستند طلب من را نیز بپردازند.
     
آی اسپورت
2014-07-20 11:48:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر