فهرست
گزارش تصویری آخرین تمرین: اولین بازی کاوه و سامان
گزارش تصویری آخرین تمرین: اولین بازی کاوه و سامان

گزارش تصویری آخرین تمرین: اولین بازی کاوه و سامان

آی‌اسپورت- آخرین تمرین تیم ملی پیش از بازی تدارکاتی برابر توگو عصر چهارشنبه برگزار شد. گزارشی از متن و حاشیه این تمرین را می‌خوانید:

علیرضا حقیقی از جمله بازیکنانی است که بعد از مدت‌ها در دیدارهای تدارکاتی پیش رو دوباره به ترکیب تیم ملی برمی‌گردد. بعید است که کی‌روش برای محک زدن حقیقی از او در بازی با توگو یا روسیه استفاده نکند. دروازبان اصلی ایران در جام جهانی 2014 این هفته‌ها در سوئد خوش درخشیده و حالا دوباره در قامت تیم ملی دیده می‌شود. باید دید حقیقی می‌تواند خودش را دوباره به شماره یک تیم ملی برساند؟

71
71

سیدجلال حسینی فردا بعد از مدت‌ها به زمین بازی برمی‌گردد. سیدجلال که هفته‌هاست به دلیل مصدومیت در پرسپولیس نیمکت نشین است حالا آماده شده و می‌تواند برای تیم ملی بازی کند. حسینی این روزها حاشیه‌های زیادی را تحمل می‌کند. از شایعه اختلاف با برانکو تا شایعه عجیب دوپینگ این بازیکن. حضور محکم سیدجلال در بازی فردا می‌تواند پاسخ محکمی باشد تا اثبات کند این بازیکن باتجربه به سادگی اسیر حاشیه‌ها نمی‌شود.

2
2

کاوه رضایی که بعد از مدت‌ها به تیم ملی دعوت شده هم فردا برای تیم کی‌روش بازی خواهد کرد. کاوه می‌خواهد از این معدود فرصت‌ها برای اثبات توانایی‌هایش استفاده کند و قطعا به راحتی از رقابت برای حضور در روسیه 2018 دست نمی‌کشد.

3
3

سامان قدوس هم فردا اولین بازی خود برای تیم ملی ایران را انجام خواهد داد تا به طور رسمی کار خود را با تیم کی‌روش شروع کند. قدوس جانشین مسعود شجاعی در تیم ملی خواهد بود و انگیزه‌های زیادی دارد تا فردا در آزادی جشن باشکوهی برای شروع بازی‌های ملی‌اش در ایران بگیرد.

4
4

محمدحسین کنعانی‌زادگان از خوش شانس‌ترین بازیکنان تیم ملی است که با وجود عملکرد نه چندان درخشان در اردوی تیم ملی باقی مانده و فردا این فرصت را دارد تا توانایی‌هایش را اثبات کند. با خط خوردن محمد انصاری شانس او هم برای بازی بیشتر از قبل شده. البته او کاملا مورد اعتماد کی‌روش است و شانس زیادی برای حضور در روسیه دارد.

5
5

کریم انصاری فرد خلاف فصل گذشته این بار در شروع لیگ یونان درخششی نداشته و حتی فرصت حضور در ترکیب المپیاکوس را پیدا نکرده. با این وجود او در اردوی تیم ملی حاضر است و در بازی‌های تدارکاتی پیش رو این فرصت را دارد تا آمادگی‌اش را به رخ بکشد.

6
6

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-10-04 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۶
کنعانی زادگان: من اشتباه بزرگی کردم و هیچ‌وقت خودم را ششتقلالی نمی دانم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر