فهرست
حنیف: تا قلعه‌نویی اسم آورد، از سوراخ بیرون آمدند
حنیف: تا قلعه‌نویی اسم آورد، از سوراخ بیرون آمدند

حنیف: تا قلعه‌نویی اسم آورد، از سوراخ بیرون آمدند

آی اسپورت - حنیف عمران زاده بعد از مدتی بی خبری دوباره به صدر اخبار برگشته است. امیر قلعه نویی بعد از ملاقات اخیرش با علیرضا منصوریان حرفهایی به سرمربی استقلال زده بود و گفته بود اگر ریشه دو سه نفر در استقلال خشکم شود این تیم نتیجه می‌گیرد. قلعه‌نویی البته اسمی از کسی نبرده بود اما تائید کرده بود که اگر لازم باشد حنیف عمران‌زاده می‌تواند در این باره صحبت کند. حالا حنیف با توپ پر آمده و می‌گوید از هیچ چیز نمی‌ترسد:

-من دیشب در صفحه اینستاگرامم مطلبی را نوشتم و نمی‌خواستم امروز صحبت کنم اما متوجه شدم عده‌ای در رسانه‌هایشان شروع به حمله به من کردند و تا قلعه‌نویی اسم من را آورد از لانه موش بیرون آمدند و سعی در برعکس کردن فضا کرده و مطالبی را در رسانه‌های منتسب به خودشان نوشتند تا من بترسم.

-من اگر حرف‌هایم را در رسانه‌ها نزنم مطمئن باشید در کمیته اخلاق، حراست وزارت ورزش، شخص رئیس‌جمهور و هر جایی که لازم باشد آنها را مطرح می‌کنم. از شب گذشته در بعضی رسانه‌ها که خبرنگاران‌شان با آقایانی که قلعه‌نویی اشاره کرده در ارتباط هستند مطلب می‌نویسند که حنیف عمران‌زاده از فلانی می‌ترسد چون فلانی از او در تلفنش عکس و فیلم دارد. از قول من بنویسید من از هیچکس نمی‌ترسم و دوست دارم این تهدید‌های پوچ را بالاخره یک روز عملی کنند. اتفاقا من منتظر آن روز هستم تا آن روی خیلی‌ها را به مردم نشان بدهم. 

-در مورد ماهیت این کارها و این اقدامات اصلا حرفی ندارم و امروز هم نمی‌خواستم مصاحبه کنم. همانطور که وقتی از استقلال جدا شدم حرفی نزدم. اگر می‌خواستم صحبت کنم فردای قرار گرفتن نامم در لیست مازاد حرف‌هایم را می‌زدم. حرف‌های فوتبالی‌ و نه غیرفوتبالی. من خواهش می‌کنم آقایان اگر از من عکس و فیلم دارند همین امروز منتشر کنند. مثل یک مرد حرف می‌زنم. دوست دارم طرفداران استقلال بدانند اگر تا امروز صحبتی نکردم دلیلش این بوده که تیم محبوبم را دوست دارم و نمی‌خواستم با حرف‌هایم خدای ناکرده دل حتی یک هوادار استقلال بلرزد اما الان و از طریق رسانه شما اعلام می‌کنم اگر آقایان بخواهند خط بدهند که دوستانشان علیه من مرتب مطلب بنویسند تمام چیزهایی که در این ۳ سال از آقایان می‌دانم و دارو دسته آنها را یک بار برای همیشه رو می‌کنم تا همه متوجه شوند چرا من در این مدت حرف نزدم. ظاهرا اینکه من سرم به کار خودم است و کاری به کار کسی ندارم باعث شده این افراد دچار توهم شوند. من به امیر قلعه‌نویی گفته‌ام کی حرف می‌زنم و او به خوبی در جریان این موضوع است. من از بگم بگم خوشم نمی‌آید و همه می‌دانند به خاطر زبانم است که در فوتبال به حقم نرسیده‌ام اما اگر قرار باشد یک بار برای همیشه حرف بزنم کاری می‌کنم آقایان دور و بری هیچوقت به سمت فوتبال نیایند!

-حرف‌هایی که من می‌خواهم بزنم و امیر قلعه‌نویی روی آن تاکید دارد همه‌اش فوتبالی است و هواداران استقلال باید بدانند چند نفر در این تیم در این چند سال چه کارهایی انجام دادند. اگر آنها از این پشت پرده‌هایی که قلعه‌نویی به آنها اشاره کرده و خیلی‌های دیگر هم آن را می‌دانند خبر داشته باشند مطمئنا این افراد را رسوا خواهد کرد. من فقط این حرف‌ها را زدم که هواداران فهیم استقلال روشن باشند که من به جز خدا از هیچ احدی واهمه ندارم و به زودی و طی همین هفته‌های آتی وقتی همه حرف‌هایم را زدم آقایان متوجه خواهند شد که من از چیزی نمی‌ترسیدم و فقط به خاطر احترام به مردم از پشت پرده‌ها حرف نزدم. باور کنید اگر من در مورد اتفاقات این دو سه سال حرف بزنم  مردم دیگر سمت این فوتبال نمی‌آیند و حالشان بد می‌شود!

 

۳    
آی اسپورت
2016-12-25 12:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر