فهرست
فکری:قرعه خوبی آوردیم / هواداران پشت استقلال باشند
فکری:قرعه خوبی آوردیم / هواداران پشت استقلال باشند

فکری:قرعه خوبی آوردیم / هواداران پشت استقلال باشند

آی اسپورت- محمود فکری درباره اردوی استقلال در ترکیه اظهار داشت: تمرینات بسیار خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم و از لحاظ آمادگی در شرایط بسیار خوبی قرار داریم. ما تلاش می کنیم قبل از شروع لیگ به آمادگی صددرصد برسیم.
وی ادامه داد: دو دیدار دوستانه بسیار خوب را در ترکیه برگزار کردیم که باعث شد نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم. باید بگویم دیدار مقابل نماینده الجزایر از لحاظ فوتبالی خیلی به ما کمک کرد چون آنها از نظر بدنی در شرایط خوبی بودند که باعث شد دوندگی بازیکنان ما بیشتر شود.
مربی تیم استقلال در خصوص قرعه کشی لیگ برتر افزود: فکر می کنم قرعه خوبی نصیب استقلال شده است و ما باید در دیدار ابتدایی مقابل راه آهن سه امتیاز را به دست آوریم تا لیگ را با قدرت آغاز کنیم. معمولا امتیازات هفته های اول برای تیم ها خیلی مهم است و ما هم باید تلاش کنیم برای قهرمان شدن از همان ابتدا امتیازات لازم را جمع آوری کنیم.
فکری در خصوص اینکه دربی در هفته پایانی برگزار می شود تصریح کرد: برای ما فرقی نمی کند دربی در چه تاریخی برگزار شود چون تیمی که بخواهد به پیروزی برسد باید در همه دیدارها امتیازات لازم را کسب کند.
وی در پایان گفت: از هواداران استقلال می خواهیم همچون گذشته در همه دیدارها از ما حمایت کنند تا بتوانیم در کنار آنها به پیروزی برسیم و قهرمان شویم.
     
آی اسپورت
2014-07-20 12:11:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر