فهرست
گزارش روز: شبکه جاسوسی فن خال در یونایتد
گزارش روز: شبکه جاسوسی فن خال در یونایتد

گزارش روز: شبکه جاسوسی فن خال در یونایتد

آی اسپورت- به گزارش رسانه های انگلیسی، لوئی فن خال، سرمربی جدید شیاطین سرخ، با دقت تمامی حرکات و رفتارهای شاگردان جدیدش را زیر ذره بین خواهد داشت.

سرمربی هلندی، در تمام کرینگتون (کمپ تمرینی یونایتد) و اطراف آن، دوربین‌هایی نصب کرده است که باعث می‌شود هیچ جای فراری برای بازیکنانی مثل وین رونی و رابین فن پرسی وجود نداشته باشد.

قدرت زوم این دوربین‌ها به قدری قوی است که می‌تواند صورت بازیکنان را با کیفیت بسیار بالا به تصویر بکشد و حالات صورت و صحبت‌های آنها را متوجه شود. تمامی دوربین‌ها در یک اتاق مرکزی به یک سیستم وصل می‌شوند که توسط فن خال و دستیارانش بررسی خواهند شد.

فن خال پس از حضور در کرینگتون شرایط را به خوبی بررسی کرد و به انتقاد از باد‌های شدید در منچستر پرداخت و عنوان کرد که این موضوع کار آنها را سخت می‌کند. او قصد دارد تغییراتی در این کمپ ایجاد کند که نزدیک به 3میلیون پوند هزینه خواهد داشت.

تخت‌خواب‌هایی در کمپ قرار خواهند گرفت که بازیکنان بین تمرین صبح و عصر در کمپ استراحت کنند و بیشتر وقت خود را در کرینگتون و تحت نظر فن خال سپری کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-20 14:43:41
نظر دهید

۲ نظر
TT ARENA
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
فن خال بهترین سرمربی اوروپا هست بایرن کنونی هم حاصل تفکرات فن خال هست خدارو شکر از هلند رفت چون هلند با ترکیه در مقدماتی یورو همگروه هست.
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
وافعا مربی بزرگیه، بدون شک برترین مربیان دنیا همشون هلندی هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر