فهرست
شماره پیراهن بازیکنان استقلال ؛ پیراهن فرهاد مجیدی بازنشسته ماند / شیش به امید رسید!
شماره پیراهن بازیکنان استقلال ؛ پیراهن فرهاد مجیدی بازنشسته ماند / شیش به امید رسید!

شماره پیراهن بازیکنان استقلال ؛ پیراهن فرهاد مجیدی بازنشسته ماند / شیش به امید رسید!

به گزارش آی‌اسپورت‌ ، شماره پیراهن بازیکنان استقلال در لیگ چهاردهم مشخص شد 
طبق هماهنگی های به عمل آمده قرار است جاسم کرار هافبک عراقی آبی پوشان شماره 3 که فصل گذشته بر تن جی لوید ساموئل بود را بر تن کند. نکته ی جالب در شماره ی کرار این است که این بازیکن همیشه شماره ی 13 را می پوشید، اما به دستور قلعه نویی  شماره 3 به وی داده شده تا ژنرال از ابتدای فصل به این بازیکن بفهماند حرف اول و آخر را سرمربی تیم می زند.


امید ابراهیمی هم در این فصل پیراهن شماره 6 جواد نکونام را بر تن خواهد کرد. ابراهیمی می خواهد از استقلال به تیم ملی برسد و با پیراهن نکونام، می خواهد کاپیتان تیم ملی را در جام ملت های آسیا نیمکت نشین کند.


از دیگر بازیکنان جدید استقلال هم ،سجاد شهباززاده پیراهن شماره 28، هرائل مگویان پیراهن شماره 15، میلاد فخرالدینی پیراهن شماره 23و مهدی کریمیان پیراهن شماره 31 را بر تن خواهند کرد.
اما نکته ی جالب در شماره ی پیراهن آبی پوشان، آن است که شماره 7 استقلال که سال ها بر تن کاپیتان این تیم، فرهاد مجیدی، بوده است را امسال کسی نخواهد پوشید و استقلالی ها به نوعی این پیراهن را بازنشسته کرده اند.
۲ ۳  
آی اسپورت
2014-07-20 12:24:51
نظر دهید

۳ نظر
koosha
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
یک نفر بپونه این کرار آدم کنه اون امیر قلعه نویی.چرا شماره دروازبانها را ننوشتید؟ آیا این خبر شماره ها رسمی و تایید شده توسط باشگاه استقلال است یا بر اساس حدس و احتمالات و بازیهای تدارکاتی؟
رضا
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
به همین خیال باش که جواد بره رو نیمکت
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
آفرین ! هیچ مردی پیراهن زنانه نمی پوشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر