فهرست
جباری: درباره جام‌جهانی نرفتن حرف زیاد دارم/ خدا را شکر در قطر خیلی راحتم/ از شروعم در سینما راضی هستم
جباری: درباره جام‌جهانی نرفتن حرف زیاد دارم/ خدا را شکر در قطر خیلی راحتم/ از شروعم در سینما راضی هستم

جباری: درباره جام‌جهانی نرفتن حرف زیاد دارم/ خدا را شکر در قطر خیلی راحتم/ از شروعم در سینما راضی هستم

آی‌اسپورت‌ ـ مجتبی جباری بازیکن سابق استقلال و تیم‌ملی‌ سرمایه گذار تیم جدید عبدالرضا کاهانی «وقت داریم حالاست».
به گزارش آی‌اسپورت‌ شماره 8 فراموش نشدنی آبی ها امروز در گفت و گویش با هفته نامه تماشاگران درباره انگیزه اش از سرمایه گذاری در سینما و عادات هنری اش و البته علائق اش صحبت کرده است. او حرف های گنگ و نامفهوم درباره خداحافظی اش از تیم‌ملی‌ گفته است.
جباری درباره سرمایه گذاری اش در سینما می‌ گوید: فیلم وقت داریم حالا در فرانسه فیلمبرداری شده و محصول مشترک ایران و فرانسه است. من هم به عنوان سرمایه گذار ایرانی در این پروژه حضور دارم. من با آقای کاهانی 2 سال پیش آشنا شدم، ایشان استقلالی هستند و خیلی فوتبالی به همین دلیل به هم علاقه پیدا کردیم. یک سال بعد دیدم ایشان به دنبال سرمایه گذار هستند؛ به من پیشنهاد دادند و من هم قبول کردم. کارهای آقای کاهانی واقعا خاص است و این فیلم هم، فیلم خوبی است. من از این همکاری بسیار خوشحالم و از شروعی که داشتیم راضی ام.
جباری در پاسخ به این سوال که چرا پولش را برده در سینما سرمایه گذاری کرده می‌ گوید: من تئاتر و سینما را خیلی دوست دارم و حقیقتش وقتی با یک کارگردان صحبت می‌ کنم احساسم این است که موضوع مشترک با آنها زیاد دارم. درباره زندگی، تفکر آدم و ... همه زندگی که فوتبال نیست. من دوست داشتم یک کار متفاوت بکنم که فراتر از بیزنس باشد و این کار را کردم چون از نظر اجتماعی و فکری چیزهای جدیدی به من اضافه شد.
سوال بعدی از جباری درباره نرفتنش به جام‌جهانی است او می‌ گوید: درباره جام‌جهانی نرفتن حرف زیاد دارم اما فکر  نمی‌ کنم الان زمان مناسبی برای صحبت کردن باشد. من برای کارم دلایلی داشتم و حرف هایی هم دارم که خیلی ها درکش نمی‌ کنند. به هر حال اجازه بدهید فعلا در این باره دیگر حرف نزنم.
اما اوضاع شماره 8 در تیم الاهلی، جباری از تیمش کاملا راضی است او می‌ گوید: اینجا به اندازه تلاشی که می‌ کنی دیده می‌ شوی و درگیر مشکلاتی نیستی که به تو ربطی ندارد. پارسال الاهلی شرایط خوبی داشت و من هم سعی کردم کمکشان کنم. اینجا همه برای موفقیت تیم تلاش می‌ کنند و من هم سعی می‌ کنم نماینده خوبی برای ایران باشم. چیزی که من می‌ پسندم این است که خیلی از مسائل حاشیه ای که قبلا درگیرش بودم اینجا وجود ندارد. در کل من خیلی خوشحال که الاهلی را انتخاب کرده ام.
  ۴  
آی اسپورت
2014-07-20 13:15:10
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۸
خفه شو پفیوز بی غیرت.....
مجید
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
مربی که به دنبال علم روز باشه و مدیری که به دنبال ارتقا باشگاه وقت حاشیه نداره--معمولا شاگردهای تنبل در مدرسه که با علم اموزی سر وکاری ندارنند همیشه حاشیه دارند--مجتبی همیشه در استقلال خاص بوده و فوق العاده با هوش اما به درد تیم ملی و بخصوص جام جهانی نمیخورد چون جنگنده نیست بسیار با حوصله وکند--اما تاثیر فوقالعاده اش در بردهای استقلال فراموش شدندی نیست که معمولا بردهای استقلال با درخشش ستاره ها بدست امده همین که آنها می رفتند ناکامی ها هم آعاز میشد
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
جباری جباری زیدان آسیایی
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
درباره جام‌جهانی نرفتن حرف زیاد دارم/ خدا را شکر در قطر خیلی راحتم...........نمک گیرشدن توسط قطریها اینا بااین شیوه جام جهانی گرفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر