فهرست
افاضلی: از فدراسیون نیمکت نفت را از چنگم درآوردند
افاضلی: از فدراسیون نیمکت نفت را از چنگم درآوردند

افاضلی: از فدراسیون نیمکت نفت را از چنگم درآوردند

آی‌اسپورت‌ ـ کارلوس کی‌روش به  ادامه همکاری با تیم‌ملی‌ ایران ترغیب شده که فدراسیون فوتبال حق دارد به هر شکل ممکن یک دستیار ایرانی را کنار او بگمارد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ افاضلی که قبل از نلو وینگادا کارهای تیم امید را رتق و فتق می‌ کرد حالا ممکن است به عنوان دستیار کی‌روش انتخاب شود. امروز هفته نامه تماشاگران درباره شایعه حمایت علی کفاشیان با وی به  گفت‌وگو نشسته است. افاضلی در این باره می‌ گوید: اگر کفاشیان مرا دوست داشت الان من برای خودم تیم داشت، من اگر هستم به خاطر دانشی است که دارم نه پارتی ...
او درباره شایعه دستیاری اش در تیم‌ملی‌ هم می‌ گوید: با من هیچ صحبتی در این باره نکرده اند اما اگر می‌ خواستم دستیار باشم همان 5 سال پیش این کار را می‌ کردم. ضمنا از داخل فدراسیون زیرآب من را زده اند، امسال کار من با باشگاه نفت تهران تمام شده بود اما همه چیز از همین فدراسیون خراب شد وکار از دستم پرید.
شاید اشاره افاضلی به مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون است که رابطه خوبی با علیرضا منصوریان دارد. افاضلی در مورد منصوریان گفته: علیرضا منصوریان دوست صمیمی من است اما مگر قبل از اینکه او سرمربی تیم‌ملی‌ بشود قبلا چه رزومه ای داشت که من نداشتم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-20 13:17:29
نظر دهید
۱ نظر
علیرضا تیموری
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
نیست رزومه جنابعالی خیلی بلند بالاست.حداقل منصوریان یه عقبه فوتبالی در حد تیم ملی وکاپیتانی استقلال رو داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر