فهرست
گزارش روز: بیداری غول سپید؛ رئال خود را برای جام یازدهم آماده می‌کند
گزارش روز: بیداری غول سپید؛ رئال خود را برای جام یازدهم آماده می‌کند

گزارش روز: بیداری غول سپید؛ رئال خود را برای جام یازدهم آماده می‌کند

آی اسپورت- فصل بعد مسلما رئال مادرید یکی از قوی ترین تیم‌های اروپا خواهد بود. در سال دوم، آنچلوتی مطمئنا می‌خواهد بهتر از فصل اول کار کند. او در اولین فصلش موفق شد قهرمان چمپیونزلیگ شود و کوپا دل ری را به دست آورد. تا هفته ی آخر لالیگا نیز برای قهرمانی جنگید.

سپیدپوشان یک فصل تاریخی پیش رو دارند که در 6 جام مختلف حضور خواهند داشت. 15/2014 فصلی خواهد بود که رئال اروپا را تسخیر کند. مدیران باشگاه در حال تقویت تیم هستند که بتوانند از عنوان اروپایی خود برای اولین بار دفاع کنند.

در برنابئو همه می‌خواهند هر چه سریع تر جام یازدهم کسب شود. کروس در مادرید معارفه شد و به احتمال فراوان در چند روز آینده کیلور ناواس و جیمز رودریگس نیز معارفه خواهند شد. پس از جدایی موراتا، جیمز به عنوان مهاجم دوم در رئال حضور خواهد داشت تا با بنزما رقابت کند. البته بایرن به جیمز نزدیک تر بود ولی خرید‌های بایرن باعث شد تا اوضاع کاملا تغییر کند.

حریفان اصلی رئال مادرید، مانند چند سال اخیر، بارسلونا و بایرن مونیخ وخاهند بود. آلمان‌ها خرج زیادی در تابستان نکرده‌اند و تنها رود و لواندوفسکی به تیم اضافه شده‌اند ولی بارسلونا انقلابی در ترکیب خود ایجاد کرده و تا به حال، 9 بازیکن از تیم خارج شدند و 5 بازیکن به تیم اضافه شدند.


اسکار مندس
مارکا

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-20 13:54:23
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
جام یازدهم؟خواب دیدی خیر باشه.دهمیش هم به زور گرفتید.....
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
حالا که به کوری چشم دشمنان دهمی رو گرفتیم سوز دل طرفداران تیمی هایی که حالا حالا باید بدوند تا به رئال برسند.
yahya
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۰
اول بگم من طرفدار رءالم اما حرفم اینه که رئال تا هفته آخر برای لالیگا جنگید؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر