فهرست
مرتضی کریمی: به خاطر یک تلویزیون دربی را در نمی آورم/به حرف کاشانی گوش می کردم این شایعات درست نمی شد/سه روز در منزل مظفری زاده پنهان شده بودم
مرتضی کریمی: به خاطر یک تلویزیون دربی را در نمی آورم/به حرف کاشانی گوش می کردم این شایعات درست نمی شد/سه روز در منزل مظفری زاده پنهان شده بودم

مرتضی کریمی: به خاطر یک تلویزیون دربی را در نمی آورم/به حرف کاشانی گوش می کردم این شایعات درست نمی شد/سه روز در منزل مظفری زاده پنهان شده بودم

آی اسپورت – با انتشار خبری تازه از پرچم جنجالی مرتضی کریمی کمک داور دربی فروردین سال 90 باز هم نام این  کمک داور و اتفاقات آن بازی به میان آمده است.اخیرا یکی از سایت های خبری نوشته یکی از دوستان پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال قبل از آن دربی معروف که پرسپولیس یک بر صفر باخت و گل محمد نوری با پرچم کریمی افساید اعلام شد به کریمی پول داده تا او بازی را برای استقلال در بیاورد.اتهامی که بسیار بزرگ است و دوباره می شود رفت سراغ  این کمک داور جنجالی و حرف هایش را شنید.
کریمی در این خصوص می گوید:« این خبر مربوط می شود به شیطنت یکی از سایت ها که همان زمان بعد از بازی  چنین مساله ای را مطرح کردند .این سایت همان روزها خبری را مطرح کرد با این عنوان که من از یکی از دوستان آقای مظلومی یک تلویزیون گرفته ام  تا بازی را به سود استقلال در بیاورم که این باعث شد من از سایت مزبور  شکایت کنم .آنها به من گفتند فایل صوتی داریم اما بعدا معلوم شد فایل صوتی ندارند و در سایت شان از من عذرخواهی کردند.»
وی ادامه می دهد:« به خدا قسم،به مرگ بچه ام قسم هیچ پولی  در دربی جابجا نشد.من بعد از 20 سال فرصت حضور در بازی استقلال – پرسپولیس را پیدا کرده بودم.چطور می توانستم چنین کاری بکنم؟اصلا چطور می شود به خاطر یک تلویزیون نتیجه دربی را تعیین کنم؟»
کریمی بار دیگر به تکذیب شایعات مطرح شده می گوید:« حبیب کاشانی معلم من بوده و همان زمان چند بار به من گفت عذرخواهی کن اما من مغرور بودم و این کار را نکردم .ای کاش همان زمان به حرفش گوش می دادم تا این حرف و حدث ها پیش نیاید .متاسفانه به خاطر غرورم عذرخواهی نکردم  اما همیشه آن صحنه جلوی چشمانم بود و با خودم فکر می کردم که چطور آن صحنه را آفساید گرفتم.»
کمک داور دربی  سال 90 ادامه می دهد:« از اتفاقی که افتاد خیلی ناراحتم  و همان صحنه باعث دردسرم شد .حتی همان زمان و  به خاطر هجمه هایی که علیه من راه افتاد بعد از بازی  از ترس اینکه آسیبی به من نرسد دو سه روز در منزل  سعید مظفری زاده پنهان شده بودم.»
وی بار دیگر تاکید می کند:« صد بار دیگر می گویم که قبل از آن بازی  هیچ تماسی با من گرفته نشده بود.بازی دربی یکی از پاک ترین بازی های فوتبال ماست  و حداقلش این است که هیچ وقت با داور تماس نمی گیرند.»
  ۱۴  
آی اسپورت
2014-07-20 13:57:54
نظر دهید
۱۴ نظر
ssss
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
این شایعات ساخته لنگیهایی است که از شنیدن ودیدن عدد 4 سوزششون 100 برابر میشه.لنگیهای عزیز که ادعاتون میشه شنیدن و دیدن عدد 4 سوزش نداره این حرفهایی که میزنید نشان میده علی رغم ادعاتون باز هم شنیدن و دیدن عدد 4 واستون سوزش میاره.4444
علی
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
این بابا جز باند دایی بود و از افراد مشکوک در پرونده کارت به کارت.اگر بازی تراکتور و پرسپولیس سال قبل مورد بررسی قرار بگیره مافیای اصلی فوتبال شناخته میشه.شخصی که از طریق کارت به کارت فوتبال ایران را به لجن کشیده.
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
متاسفم واسه فوتبال کثیف ایران که نتیجش پرورش تیم هایی مثل سپاهانه در سالهای اخیر هستش.امثال کریمی و قهرمانی ها بسیاری جام ها رو از تیم های پاک گرفتن و به سپاهان و استقلال دادند..
علیرضا
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
کاری به آقای مظاومی ندارم ولی همین که شما با کسی مصاحبه می کنید که 10 سال از فعالیت های فوتبالی محرومه یعنی خودتون تو کارید. مثل اینکه نیروی انتظامی با مجرمی که به 10 سال حبس محکوم شده مصاحبه کنه و از بپرسه اون قضیه چند سال پیشم کار شما بوده و یه جوری مظلوم نمایی کنه که کلا تبرئه اش کنه. بابا این یارو رو بی خودی محرومش نکردن، اونم 10 سال!
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
معلومه داوری که واسه هر بازی ۵۰ هزار تومن می گرفت رو می شد با تلویزیون ۴ میلیونی که به اندازه درامد یه فصل داوریش بود رو خرید
یاشار
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
حالا استقلالی ها عدد4 نشون بدن...حالا ال سی دی بود یا ال ای دی ...ای مظلومی کثیف ...
مـافیـا
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
تو که راست میگی‌! ترکی و قهرمانی و مسعود مرادی کی‌ میخوان اعتراف کنن؟
arman
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۹
تف به بردی که با امثال این کثافت و اون قهرمانی فاسد یا ترکی روانی به دست بیاد خوب دایی اینا رو روسوا کرد
مـافیـا
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۶
عدد ۴ سوزش نداره ! خنده داره... به حقارت شماها که اینقدر بی‌ افتخارید که به عدد جعلی پناه بردید...
Danial
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
من کاری به مرتضی کریمی و اینکه آیا کلا بیگناه هست یا نه ندارم اما راجع به اون آفساید معروف باید بگم اولا اون یه صحنه میلیمتری بود که عادل فردوسی پور تو برنامش یه ربع خط کش گذاشته بود و رو خط کش بحث میکردن که آفساید بود یا نه که البته آفساید نبود. اما نکته دوم این بود که مرتضی کریمی گل رو مردود اعلام نکرد. در واقع وقتی پرچم زد که اصلا توپ رو هوا بود و هنوز محمد نوری ضربه سرش رو نزده بود و نوری وقتی سر زد پرچم بالا بود. چیزی که خیلی آزار دهنده است اینه که چقدر زیادن آدمهایی که بی پروا با حیثیت مردم بازی میکنن.
۱
6 تای 52
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۷
خوشم میاد اکثر کسایی که اینجا کامنت میزارن استقلالین.بابا 4 یه عدد خیالی بود که به مرور داره پاک میشه.عدد فقط 6 که 40 ساله داره اعصبانیتون میکنه.کدوم 4 همون که با داوری درست شد یا 4 تایی که سال 54 از ما خوردید؟ یا 4 تای ملوان؟بیخیال حداقل اگه میخواید یه چی درس کنید که واقعی باشه10 10 3 یادتون نره......
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
یادم توپی که 1متروارددروازه پرسپولیس شد داور نگرفت (گهردرود)
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۴
خخخخ 4444444444
سعید
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۰۷
مظلومی کالت به کالت کرده بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر