فهرست
مورد عجیب پرونده گابریل/ پرسپولیس ۲بار محکوم شد!
مورد عجیب پرونده گابریل/ پرسپولیس ۲بار محکوم شد!

مورد عجیب پرونده گابریل/ پرسپولیس ۲بار محکوم شد!

 آی اسپورت- باشگاه پرسپولیس درحالی از سوی فیفا به پرداخت مطالبات فرناندو گابریل هافبک سابق این تیم محکوم و تهدید به کسر امتیاز شده که مدعی است پیش از این طلب این بازیکن را پرداخت کرده است. روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ایران، هفته گذشته اعلام کرد در صورتی که باشگاه پرسپولیس ظرف ۳۰ روز آینده بدهی فرناندو گابریل بازیکن سابق این تیم را پرداخت نکند به کسر ۶ امتیاز محکوم خواهد شد. پس از انتشار این خبر خود گابریل هم مصاحبه کرد و مدعی شد ۱۰۲ هزار دلار از پرسپولیس پول می‌خواهد که فقط ۱۸ هزار دلار به او داده‌اند. اما جالب این است که چند ماه پیش باشگاه پرسپولیس خبری منتشر کرده و اعلام کرد بدهی گابریل به صورت کامل پرداخت شده و پرونده این بازیکن بسته شده است. ماجرا از این قرار است که گابریل به شخصی به نام فراهانی که مدیربرنامه های او است وکالت داده که باشگاه پرسپولیس بدهی اش به این بازیکن را به این مدیربرنامه پرداخت کند.

این وکالت ثبت محضری هم شده و با همین فرض باشگاه پرسپولیس مبالغ بدهی را به فراهانی پرداخت کرده است و فراهانی هم کتبا به گابریل اعلام کرده من ۱۲۰ هزار دلار را دریافت کردم و ۱۸ هزار دلار از آن را برایت فرستادم و مابقی پول را نگه داشته و به او اعلام کرده زمانی که به ایران آمدی حساب می‌کنیم. فراهانی ۷۵ هزار دلار از مبلغ را برداشته و اعلام کرده این پول بابت حق کمیسیون ایجنتی و هزینه هایی است که برای ویزا و بلیت گابریل و خانواده‌اش انجام داده و قرار بوده گابریل این پول را پرداخت کند که انجام نداده است، سند و مدرک آن هم موجود است. گابریل پس از اطلاع از این مسئله از فرصت استفاده کرده و نامه ای برای فیفا ارسال کرده، بدون این که اشاره کند چنین وکالتی به مدیر برنامه هایش داده و چنین بدهی به او داشته و ایجنتش پول را برای خودش برداشته، به فیفا اعلام کرده پرسپولیس طلب من را پرداخت نکرده است. گابریل تاکید کرده من فقط ۱۸ هزار دلار از حکم فیفا را گرفتم و فیفا هم بی خبر از همه جا حکم داده و پرسپولیس را تهدید به کسر امتیاز کرده است. پس از این ماجرا باشگاه پرسپولیس برای فیفا نامه زده و سند توافق گابریل و مدیر برنامه هایش و اعلام کتبی گابریل مبنی بر این که پول را به نماینده ام تحویل دهید را ارسال کرده و رسید پرداختی ۱۲۰ هزار دلاری به نماینده گابریل را هم ارائه کرده است. از سویی مدیر برنامه های گابریل هم قصد دارد به فیفا نامه بزند و توضیح دهد که ماجرا از چه قرار بوده و در نهایت فیفا تصمیم می‌گیرد که نسبت به ادعای پرسپولیس چه تصمیمی بگیرد و احتمال دارد با این روند پرسپولیس از این مخمصه نجات پیدا کند. اگر فیفا به پرسپولیس اعلام کند نماینده گابریل نمی‌توانست پول را خودش بردارد و باید برای رفع اختلافش با این بازیکن و دریافت طلبش شکایت میکرد این مسئله برای پرسپولیس دردسرساز می شود.

 نود

 

۸۴ ۴  
آی اسپورت
2017-12-23 21:20:00
نظر دهید

۴ نظر
آنتی شومن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
اصلا جای نگرانی نیست.دوباره‌ تمام ارکان فوتبال میان وسط و مشکل لنگ رو حل میکنن.پول مفت که هست و پیگیری هم که در حد اعلا .راستی گابریل مال کدوم کشور هست تا برن سراغ مقاماتش
بهنام
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۱۵
خب یعنی به نظرت همه دست روی دست بزارن که از پرسپولیس ۶ امتیاز کم بشه؟چرا؟چون شما ۱۶ امتیاز عقبین تا به پرسپولیس برسین؟پرسپولیس چندسال تو بحران بود اما بلخره تیمش رو ساخت الان هم تو اوجه.استقلال هم بهتره تلاشش رو بکنه تا پیشرفت کنه نه اینکه منتظر باشه از بقیه امتیاز کم بشه تا به یه مقامی برسه.
۲
Ashkanred
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۰
تو برو فکر مقامات گرجستان رو بکن که بازیکن تو تهرون داره برای خودش عشق و حال می کنه خونه و ماشین هم بهش دادن پولش رو هم جیرنگی می گیره !!!!
۱
محمد
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
پول مفت رو که میدن به اف سی کیسه
پرسپولیس از جیب هواداراش میخوره
کیسه این همه هزینه که امسال انجام داده رو از کجا آورده؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر