فهرست
دکه آنلاین: امید در راه احمد
دکه آنلاین: امید در راه احمد

دکه آنلاین: امید در راه احمد

آی اسپورت – روزنامه گل عکس کمال کامیابی نیا در کنار دخترش را به عنوان عکس یک انتخاب کرده و با تیتری درباره هافبک پرسپولیس به استقبال شب یلدا رفته. جدایی عالیشاه از پرسپولیس و حضور او در تراکتورسازی سوژه دیگر این روزنامه است و محمد نوری گفته از حضور عالیشاه و نوراللهی در تبریز استقبال می کند.

روزنامه گل
روزنامه گل 30 آذر

خبر ورزشی هم توجه ویژه ای به شب یلدا داشته و با اشاره به بازی امروز استقلال و نفت در جام حذفی، تیتر آتش بازی در یلدا را انتخاب کرده. این روزنامه مصاحبه ای با اهالی هنر هم داشته و یلدا را قرمز و آبی کرده است. امیدواری منصوریان به فینالیست شدن استقلال در جام حذفی، واکنش دایی به درخواست استقلال برای تغییر محل بازی امروز و نظر برانکو در مورد جانشین های نوراللهی و عالیشاه از دیگر تیترهای این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 30 آذر

امید عالیشاه و جدایی او از پرسپولیس سوژه اصلی روزنامه پیروزی است. این روزنامه گفتگویی با شماره 2 قرمزها داشته و در مورد اینکه چرا بازیکنان سرباز به تبریز می روند گزارشی نوشته است. صحبتهای جنجالی فرهاد مجیدی درباره بوقچی های باشگاه استقلال روی جلد این روزنامه خودنمایی می کند.

روزنامه پیروزی
پیروزی 30 آذر

ایران ورزشی با انتشار عکسی از منصوریان و دایی در کنار یکدیگر به استقبال بازی امروز استقلال و نفت در جام حذفی رفته و صحبتهای دیروز این دو مربی را روی جلد برده. علاقه برانکو به جذب مساریچ مدافع تیم فولاد و گمانه زنی درباره بازیکنان مورد نظر پرسپولیس از دیگر تیترهای این روزنامه است.

ایران ورزشی
ایران ورزشی 30 آذر

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-12-20 08:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر