فهرست
گزارش روز :درخواست عجیب خامس رودریگس از مسئولان موناکو
گزارش روز :درخواست عجیب خامس رودریگس از مسئولان موناکو

گزارش روز :درخواست عجیب خامس رودریگس از مسئولان موناکو

آی اسپورت - پیوستن خامس رودریگس به رئال مادرید قریب الوقوع است و این کلمبیایی به موناکو اعلام کرده که از ترس مصدومیت احتمالی در بازی های پیش فصل این تیم شرکت نخواهد کرد.

خامس از این مساله هراس دارد که یک مصدومیت نابهنگام باعث دور شدن او از رئال مادرید شود . او فردا به اردوی موناکو در شهر میامی اضافه می شود و به مسئولان این تیم اعلام کرده است که تنها در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد و روی او برای بازی های دوستانه حساب باز نکنند.

امروز موناکو در شهر بارانکوئیای کلمبیا مقابل اتلتکیو جونیورز به میدان خواهد رفت و چند روز بعد در دومین دیدار تدارکاتیش(28 جولای)در میامی به مصاف پارما خواهد رفت.

خامس پس از حذف کلمبیا از جام جهانی روز 6 جولای به مدلین بازگشت و این روزها در ایباگوئه شهر زادگاهش حضور دارد.او از طریق ایجنتش تمام تحولات مربوط به مذاکرات موناکو و رئال را پیگیری می کند و می داند که رئال در والدبباس حتی اتاقی برای او رزرو کرده و در مادرید به دنبال پیداکردن یک خانه برای اوست.

خامس مطلع شده که قهرمان اروپا با پیشنهاد 80 میلیونی موناکو موافقت کرده است . به همین دلیل منتظر یک زنگ است تا از رسمی شدن انتقالش مطلع شود. خبری که البته به زودی به وی داده خواهد شد.

منبع : AS

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-20 16:07:59
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۴
همچین بازیکنای خودخواهی به هیچ جا نمیرسن
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۲
ربینیو یادتونه با چه بی آبرویی آمد رئال اینم دومیش سال دیگه با تیپا رئال میندازه اش ددر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر