فهرست
آل نعمه، آقایی و عبدالزهرا؛ تراکتور قرارداد 3 خرید جدید را ثبت کرد
آل نعمه، آقایی و عبدالزهرا؛ تراکتور قرارداد 3 خرید جدید را ثبت کرد

آل نعمه، آقایی و عبدالزهرا؛ تراکتور قرارداد 3 خرید جدید را ثبت کرد

آی اسپورت - باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز قرارداد 3 بازیکن جدید خود را ثبت کرد. به گزارش آی اسپورت، بعد از قطعی شدن جذب علا عبدالزهرای عراقی که 7 سال قبل با تیم فوتبال مس در فوتبال ایران حضور پیدا کرده بود، تبریزی ها قرارداد احمد آل نعمه و سعید آقایی را نیز ثبت کردند.

عبدالزهرا، از تیم دوهوک عراق به تراکتورسازی منتقل شد. این هافبک-مهاجم 28 ساله س63 بازی ملی در کارنامه دارد و هنوز هم به تیم ملی کشورش دعوت می شود. او یکی از 3 بازیکن عراقی ست که پس از چند سال بار دیگر به فوتبال ایران بازگشته اند.

تا به اینجای فصل نقل و انتقالات، احمد آل نعمه مهم ترین خرید تراکتور به شمار می رود. این مدافع از باشگاه فولادخوزستان نیز پیشنهاد دریافت کرده بود اما در نهایت ترجیح داد پیراهن تیم قرمز شهر تبریز را بر تن کند. او یکی ا 23 بازیکن فهرست کی روش برای حضور در جام جهانی بود و با تیم به برزیل رفت اما فرصت بازی به دست نیاورد.

دیگر خرید رسمی امروز خطیبی، سعید آقایی بود. آن هایی که فوتبال را از نزدیک تعقیب می کنند حتما این بازیکن را به خوبی می شناسند. او همان مهره جوانی بود که پیش از بازی استقلال و گسترش فولاد در هفته اول فصل گذشته مورد تمجید قلعه نویی قرار گرفت و این موضوع برای چند روز به شدت در فوتبال ایران جنجالساز شد. اقایی حالا از گسترش به تراکتور رفته تا باز هم شاگرد رسول خطیبی باشد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-20 18:26:42
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
آقایی از سال قبل عضو تیم هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر