فهرست
برانکو در کنفرانس؛ زنگ خطر برای منشا
برانکو در کنفرانس؛ زنگ خطر برای منشا

برانکو در کنفرانس؛ زنگ خطر برای منشا

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری خود بعد از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز از گل نشدن موقعیت های تیمش ابراز نگرانی کرد. صحبت‌های او زنگ خطری برای گادوین منشا هم بود.

فرصت زیاد از دست می‌دهیم

از هواداران تشکر می‌کنم که تا آخرین لحظه ما را تشویق کردند و یار دوازدهم بودند. قانون همیشگی اتفاق افتاد و اگر این همه فرصت از دست بدهی باید ببازی. اما خوشبختانه با اراده بازیکنان نتیجه را نجات دادیم. اگر چه از نتیجه راضی نیستم اما خوشحالم نباختیم. این می‌تواند درس عبرت برای بازی‌های بعدی ما شد. وقتی این همه فرصت از دست می‌دهید باید ببازید اما خوشحالم نباختیم.

محرمی مصدوم بود

صادق به خاطر ضعف بازی خارج نشد چون احساس درد در پایش داشت و نخواستیم مشکلش بیشتر شود. اگر سالم بود تعویضش نمی‌کردم. شاید به لحاظ تاکتیکی ضعف‌هایی داشتیم. در بازی با سیاه‌جامگان هفت و امروز هشت موقعیت هدر دادیم. اتفاق سال پیش در حال تکرار شدن است اما خوشحالم تا آخر بازی فشار آوردیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی موثر عمل کنیم.

مهاجم باید مادرزاد باشد

در مورد مهاجم‌ها باید بگویم مهاجم باید مادرزاد مهاجم باشد. دلمان می‌خواهد موقعیت زیادی ایجاد کنیم. برای هر مهاجمی بحرانی پیش می‌آید که گل نمی‌زند برای ما علیپور همچنان آقای گل است. در مورد شجاعت هم باید بگویم گل دقیقه پایانی نشان می‌دهد بازیکنان شجاعت لازم را دارند. در مورد ضعف منشا در گلزنی هم که زیاد راجع به آن حرف می‌زنند باید بگویم امسال از وحید امیری به عنوان مهاجم استفاده کردیم و او کاندیدای جایگزینی منشا است اما اتفاقاتی در تیم می‌افتد که مجبور می‌شویم تصمیم‌های دیگری بگیریم.

بن بست برابر اتوبوس

درباره تاکتیک پرسپولیس در بازی‌های بسته مثلا مقابل نفت بازهم می‌گویم که شانس های زیادی داشتیم اما گل نشدن مساله جداست. همیشه از جناحین حمله کردن راحت‌تر است. روش بازی ما است که تعادل ایجاد کنیم و از همه نقاط نفوذ کنیم. تکرار می‌کنم امروز حداقل ۸-۹ فرصت از دست دادیم و این‌ها حتما باید گل شود.

 

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-01-18 18:33:00
نظر دهید

۳ نظر
حمید
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
واقعا باید به حال اتوبوس پارک کردنهای تیمهای حریف در برابر پرسپولیس یه فکری کرد. بهترین راه استفاده از بازیکنهای شوتزن مثل نورللهی و نعمتی هستش
اتوبوس های دفاعی
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
اتوبوس های دفاعی فوتبال زیبا رو زیر میگیرن
کوهیار
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
تو بازیهایی که ربیع خار نیست . خالیفسور میاد تیمو بی تاکتیک و سر درگم میچینه تا نتیج-ه نگیره.... واقعا فقط یه مربی شومن با مدرک پرفسوری ای که دروغپه و حقیقت نداره میتونه ماهینی و ربیع خارو تو ترکیب بزاره و دوتا اکراینی و گولچو بیاره ... از وقتی برادر بی کارشو اورده پرسپولیس و سرو سامانی به داداشش داده این آقای زلاتکو چه سودی داشته برا پرسپولیس داشتنه جز گرفتن پول مفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر