فهرست
گزارش روز : پایان فصل نقل و انتقالات برای چلسی
گزارش روز : پایان فصل نقل و انتقالات برای چلسی

گزارش روز : پایان فصل نقل و انتقالات برای چلسی

آی اسپورت - پس از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق و پذیرش انتقادات زیاد، حالا ژوزه مورینیو از داشتن یک تیم جدید و پرانرژی برای فصل جدید؛ نمی تواند خوشحالی خود را پنهان کند.رفتن بازیکنان اشباع شده و مسن و جایگزینی بازیکنان جدید و جاه طلب؛ نوید روزهای خوبی برای چلسی در فصل جاری می دهند.

دیروز ژوزه مورینیو سرمربی تیم چلسی اعلام کرد که این تیم دیگر خرید جدیدی در این تابستان نخواهد داشت و با وجود اینکه بازار نقل و انتقالات تا روز 31 آگوست فعال خواهد بود؛ اما برای این تیم لندنی روز 19 جولای آخرین روز نقل و انتقالات بود.

وی گفت : \" از داشته هایم رضایت دارم. هر چیزی که می خواستم و بدان نیاز داشتم خریداری شده . باشگاه عملکرد فوق العاده ای داشت .

نه فقط بخاطر خرید های خوبی که داشتیم بخصوص به این خاطر که در بازه زمانی کوتاهی موفق به انجام این کار شدیم. یک رکورد خوب به جای گذاشتیم \"

چلسی در این تابستان 5 خرید جدید داشته است. دیگو کاستا ، فلیپه لوئیس و کورتوا از اتلتیکومادرید؛ فابرگاس از بارسلونا و ماریو پاسالیچ از هایدوک اشپیلت. در عوض اتوئو،دمبابا، داوید لوئیس،اشلی کولو لمپارد این تیم را ترک گفته اند.

حال باید منتظر شروع فصل جدید بنشینیم و عملکرد قهرمان سابق اروپا را نظاره کنیم. آقای خاص که با خوشبینی خاصی به آینده نگاه می کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-20 18:33:21
نظر دهید
۱ نظر
علی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۱۱
دروگبا چی پس؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر